Kuşadası'nda Aile Dramı

Kuşadası'nda Aile Dramı

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, 3.5 Yıl Önce Bir Çocukları Ms (Multisprilaros) Hastası Olan Ailenin Reisi 4 Ay Önce Kayıplara Karışınca, 8 Aydır Ev Kirasını Ödeyemeyen Anne, 2 Çocuğuyla Minibüslerinde Yaşamaya Başladı.

Kuşadası'nda Aile Dramı

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, 3.5 yıl önce bir çocukları MS (Multisprilaros) hastası olan ailenin reisi 4 ay önce kayıplara karışınca, 8 aydır ev kirasını ödeyemeyen anne, 2 çocuğuyla minibüslerinde yaşamaya başladı.

Kuşadası'nda kendi çabalarıyla geçindikleri ve mütevazı bir hayat sürdükleri sırada, 3.5 yıl önce kızı Arzu'nun MS hastası olmasıyla büyük bir yıkım yaşadıklarını açıklayan Türkan Şen, bütün maddi imkanlarını tedavi için kullandıklarını söyledi. Bankadan kredi bile çektiklerini anlatan Türkan Şen, psikolojik durumu kötü olan eşi Veysel Şen'in 18 Eylül'de bir trafik kazası geçirdiğini ve o tarihten sonra ortadan kaybolduğunu ifade etti. 8 aydır ev kirası ödeyemedikleri için evden atıldıklarını anlatan Türkan Şen, oğlu Mesut'un İstanbul'a iş aramaya gittiğini, hasta kızı Arzu ile birlikte bundan böyle sahibi oldukları eski minibüste kalacaklarını sözlerine ekledi.

(ZH-İK-YK-OK-Y)