Kuşadası Devlet Hastanesi'nde İnternet Üzerinden Randevu
Haberler » Yerel » Haber

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde İnternet Üzerinden Randevu

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde Son Dönemde Sorun Olmaya Başlayan Kuyrukların Önüne Geçebilmek Amacıyla İnternet Üzerinde Randevu Sistemi Devreye Alındı.

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde İnternet Üzerinden Randevu

Kuşadası Devlet Hastanesi'nde son dönemde sorun olmaya başlayan kuyrukların önüne geçebilmek amacıyla internet üzerinde randevu sistemi devreye alındı.

SSK'lı hastalara da bakılmaya başlanılmasının yanı sıra, turizm sezonunun start almasıyla Kuşadası Devlet Hastanesi'nde hasta başvuru sayısı her geçen gün artama başlamış ve randevu almak isteyen vatandaşlar hastane önlerinde uzun kuyruklar oluşturmuştu.

Kuyrukların önüne geçebilmek için Kuşadası Devlet Hastanesi tarafından internet üzerinden randevu sistemi oluşturuldu. Kuşadası Devlet Hastanesi Başhekimi Tayfun Vural, hastaneye yoğun bir talep bulunduğunu ve bu nedenle sıkışıklık meydana geldiğini belirterek, internet üzerinden çalışma yaptıklarını söyledi. Başhekim Vural, dileyen vatandaşların www.kusadasidh.saglik.gov.tr adresi üzerinden 24 saat süreyle diledikleri servisten randevu alabileceklerini açıkladı.

(ZH-İK-YK)

25.05.2007 11:50 TSİ