Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Günel, CHP'ye Üye Kazandırıyor

Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Günel, CHP'ye Üye Kazandırıyor

CHP Kuşadası Belediye Başkan aday adaylığı çalışmalarını ilçenin her yerinde hız kesmeden sürdüren Av.

Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Günel, CHP'ye Üye Kazandırıyor

CHP Kuşadası Belediye Başkan aday adaylığı çalışmalarını ilçenin her yerinde hız kesmeden sürdüren Av. Ömer Günel'in, CHP'ye üye kazandırmak için yaptığı çağrı karşılık buldu.

"Barışın, sevginin, hoşgörünün, refahın, huzurun ve özgürlükçü demokrasinin egemen olduğu bir ülkeyi hep birlikte yaratmak için sizleri aramızda mücadele ederken görmekten mutluluk duyacağız" çağrısı ile Kuşadalıları CHP'ye üye olmaya davet eden Ömer Günel, kampanyanın daha çok kişiye ulaşması amacıyla, gazetelere ilanlar vererek, sosyal medya aracılığıyla çağrıda bulundu. İlginin yoğun olduğu üyelik çağrısı kapsamında ilk hafta gerekli evraklarını hazırlayan 34 kişi aidatlarını ödeyerek CHP'ye üye oldu.

Üye kazandırma kampanyasının sürekli olacağına değinen Ömer Günel, "Partimizin Kuşadası'nda daha güçlü olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kuşadası CHP'nin Aydın'da ve Türkiye'de en sağlam kalelerinden birisidir. Bu kaleyi sağlamlaştırmak, güçlendirmek her Cumhuriyet Halk Partilinin görevidir. Bu kampanyamıza destek veren ve bizlere her türlü kolaylığı sağlayan başta CHP Kuşadası İlçe Başkanı Soner Kaplan olmak üzere, görevli tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Sözlerini "90 Yıllık Dev Çınar'ın gölgesinde siyaset yapan bizler, hemşerilerimizi partimizin yeni filizleri olmaya davet ediyoruz" diye sürdüren Ömer Günel, "Unutulmamalıdır ki siyasi partiler asıl gücünü güçlü üye yapısından alırlar, gelin bize güç verin, çözümün parçası olun. Bu davet bizim" diyerek tamamladı. - AYDIN