Kuşadası 1. Streetball Turnuvası 27 Haziran'da

Kuşadası Rotaract Kulübü Tarafından Düzenlenen Kuşadası 1. Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvası 27 Haziran'da Başlıyor.

Kuşadası 1. Streetball Turnuvası 27 Haziran'da

Kuşadası Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen Kuşadası 1. Streetball (Sokak Basketbolu) Turnuvası 27 Haziran'da başlıyor.

27-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kuşadası 1. Streetball Turnuvası karşılaşmaları Kuşadası sahil bandı üzerindeki el heykeli yanında oluşturulacak sahalarda yapılacak. Turnuvaya katılmak isteyen takımların en son 20 Haziran tarihine kadar Kuşadası Limanı'ndaki Scalanuova Alış Veriş Merkezi'ndeki Barçın Spor Mağazası'na müracaat etmeleri gerekiyor.

Kuşadası Rotaract Kulübü Başkanı Av. Alpay Örter, 27 ayrı sponsorun desteğiyle gerçekleştirdikleri sokak basketbolu turnuvasının 3 gün süreceğini söyledi. Turnuvaya son başvuru tarihinin 20 Haziran olduğunu hatırlatan Örter, "Turnuvada takımlar 3 asil ve bir yedek olmak üzere 4 kişiden oluşacak. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara çeşitli ödüller vereceğiz. Ayrıca, turnuva boyunca çeşitli şovlar ve gösteriler gerçekleştireceğiz. Hedefimiz, bu turnuvayı geleneksel hale getirmek" dedi.

(ZH-İK) 15.06.2008 22:11 TSİ

Kaynak: İHA