Kurumlar Arası Futbol Turnuvası

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası

SAN-SOF-GED 3. Kurumlar Arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasını başlattı.

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası

Sanata ve Sosyal Faaliyetlere Gönül Veren Eğitimciler Derneğince 3.sü düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasını 6 Ekimde başlattı.


Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen turnuvaya ilimizdeki 23 kurum iştirak etti. İlk Maç 6 Ekim C.tesi günü Savcılar ve Hakimlerinden oluşan Iğdır Adliyesi takım ile Gündüz Bakım Evi ve Rehebilitasyon Merkezi müdürlüğü arasında yapıldı. Dernek Başkanı Mehmet GÜL 3.sünü düzenlediğimiz turnuvaya katılımlarından dolayı kurum amirlerine ve oyuncularına teşekkür ettiğini belirtti. Dernek Başkan Yardımcısı Erkan ÇİĞDEM ise Derneğimizin Sprotif Faailyetlerin yanı sıra dernek olarak yurt içi ve yurt dışı kültür gezileri düzenlediğini ve 12-14 ekim arası da Gürcistanın Batum şehrine gezi planlandığını belirtti.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ÖZEN' de Dernek olarak Iğdır'da bir ilke imza attığımızı ve 15 Ekim'den sonra Modern ve yöresel dans kurslarımızın başlayacağını belirtti. Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay YALDIZ ise Derneğimizin 2011 de Sokatan Sanata Giden Yol SODES projesi yürüttüğünü, 2012 yılı kabul edilen SODES projeleri içerisinde yine projemiz kabul edildiğini ve bu yılda projemizi yürüteceğimizi belirtti.