Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon

Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon

13.03.2015 10:21 | Son Güncelleme: 13.03.2015 10:21
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon

12 Mart Erzurum’un Kurtuluş’unun 97. Yıl Dönümü Anısına Palandöken Gençlik Merkezi tarafından TRT ile ortaklaşa kurtuluş konseri organize edildi.

12 Mart Erzurum'un Kurtuluş'unun 97. Yıl Dönümü Anısına Palandöken Gençlik Merkezi tarafından TRT ile ortaklaşa kurtuluş konseri organize edildi.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri, Kurtuluş'a da damgasını vurmayı başardı. Palandöken Gençlik Merkezi Çocuk korosu, TRT Çocuk Korosu ve Didem Dilara Duman Konseri büyük ilgi gördü. Palandöken Gençlik Merkezi tarafından organize edilen ve Atatürk Üniversitesi Oditoryum Salonu'nda gerçekleşen konser alkış topladı. 100 Çocuktan oluşan gençlik korosu bu anlamlı günde türkülerini Aileleri ve misafirler için hep bir ağızdan dile getirdi. Ailelerinden ve misafirlerden coşkulu alkış alan çocuk korosu, yurdun dört bir köşesinden 'Türküler Yudumu' sundu.

KONSER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, yoğun bir ilgi gören konserde yaptığı açıklamada, Gençlik Korosu ile TRT Çocuk Korosu ve Didem Dilara Duman, Kurtuluş Konseri programının gördüğü ilgiden bir hayli memnun kaldıklarını söyledi. "Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşu olan bu günler aynı zamanda acının, kederin uzun süre yaşandığı, gözyaşının dinmediği zamanlardır. Bu gün burada özellikle geleceğimiz olan çocuklarımızla bu programı organize etmenin mutluluğunu yaşıyoruz ve bu mutluluğu yaşatmak istiyoruz. Özellikle çocuklarımızın böyle anlamlı bir programın merkezinde olmaları Erzurum'un Kurtuluşunun sonsuza kadar yaşayacağının en büyük göstergesidir.

Sanatın, tarihin ve Kültürün bütünleştirici gücünün bizler farkındayız, bu farkındalığı bütün proje ve etkinliklerimizde bütünleştirici güç olarak, gençlik merkezlerimizde misyon edinmiş durumundayız. Buradan bir kez daha böylesi anlamlı bir programı organize eden Palandöken Gençlik Merkezi Tesis Amiri Metin Günay'a, Gençlik Liderleri kadrosuna ve TRT Erzurum İl Müdürlüğü'ne huzurlarınızda teşekkür ederim" dedi.

Programa TRT İl Müdürü Ayça Alemdar, Erzurum Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Palandöken İlçe Müdürü ve Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Köksal Kaçmaz, TRT Radyosu personeli ve birçok kurum temsilcisi katıldı. - ERZURUM

Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon
Kurtuluşa Özel Mega Organizasyon

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title