Kurtuluş Kupası Ödülleri Sahiplerini Buldu - Haberler
Haberi Paylaş

Kurtuluş Kupası Ödülleri Sahiplerini Buldu

AA - Haberler | Yerel
Kurtuluş Kupası Ödülleri Sahiplerini Buldu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarafından, Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 89

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından, Gaziantep'in düşman işgalinden Kurtuluşu'nun 89.yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen '25 Aralık' etkinlikleri kapsamında Kurtuluş Kupası'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Medya ve İletişim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Meclis Salonu'nda düzenlenen ödül törenine, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Settar Çanlıoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Sema Marangoz dereceye giren öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Kurtuluş Kupası'nda yapılan müsabakaların tanıtım filminin gösteriminden sonra ödül törenine geçildi. 25 Aralık kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen satranç turnuvası, oryantiring müsabakası, kros müsabakası, badminton turnuvası ve futsal turnuvasında dereceye giren örgencilere ödülleri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ve Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin tarafından verildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, önceki yıllara göre kurtuluş bayramlarının kutlama şeklinin değiştiğini, Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 89. yıl dönümü kutlamalarını her yıl olduğu gibi bu yıl da kültür ve sanatın içinde olduğu etkinlikler ile kutladıklarını ifade etti.

25 Aralık'ın Gaziantep için çok önemli bir gün olduğunu, bugünü adına layık bir şekilde kutladıklarını dile getiren Güzelbey, bu kutlamaları Gaziantep'in sanatsal ve kültürel yüzünü de ön plana çıkaracak şekilde yaptıklarını kaydetti.

(SEÇ-ÜNS) - GAZİANTEP

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title