Kurşunoğlu Güven Tazeledi

Kurşunoğlu Güven Tazeledi

Türk Sağlık-sen Denizli Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu'nda Rayif Kurşunoğlu Yeniden Başkanlığa Seçildi.

Kurşunoğlu Güven Tazeledi

Türk Sağlık-Sen Denizli Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu'nda Rayif Kurşunoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Sağlık-Sen Denizli Şubesi'nin 3. Olağan Genel Kurulu, Akkan Otel Düğün Salonu'nda yapıldı. Açılış konuşmasını yapan Türk Sağlık-Sen Denizli Şubesi Başkanı Rayif Kurşunoğlu, "1992 yılında memur sendikacılığı, Türkiye için çok lüks görülüyordu. Bu mücadeleden sonuç alınamayacağını, memur sendikacılığının hayal ürününden öteye gidemeyeceğini ifade edenler vardı. Bugün geldiğimiz noktada 3. olağan genel kurulumuzu yapıyoruz. Gelinen ve yapılan çalışmayı kimse göz ardı edemez.

Türkiye'de Türk Sağlık-Sen ve Kamu-Sen bir ilktir. Ülkesinin değerlerini, emeğinin önüne koyabilen yegane kuruluştur. Biz geçen sene 10 bin üyeyi daha sendikamıza kattık. Gittikçe büyüyen bir sendikayız. Bizim çalışmalarımızı, emeğimizi kimse küçümseyemez" dedi.

Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. Tek listeyle seçime giren Rayif Kurşunoğlu, tekrar başkan seçildi. Yeni yönetim ise, Hasan Baysal, İbrahim Çakal, Abdurrahman Dirit, Ali İhsan Öztürk, Zeki Şimşek ve Şaban Karaman'dan oluştu.

(AV-OK-Y)

Kaynak: İHA