KÜRŞAD TÜZMEN HABERLERİ

Kürşad Tüzmen haber, Kürşad Tüzmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kürşad Tüzmen - 27.06.2013
Tüzmen'den 'Motosiklet' Tavsiyesi
Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, ciddi ve ani kararlar vermesi gereken herkese motosiklet kullanmayı tavsiye etti
Kürşad Tüzmen - 26.06.2013
Kürşad Tüzmen'i Darp Davası Düştü
CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlu Gökhan Ayaydın'ın, eski Devlet Bakanı Tüzmen'i "kasten yaralama" suçundan yargılandığı dava, şikayetin geri çekilmesi nedeniyle düşürüldü
Kürşad Tüzmen - 02.06.2013
Kazan Tatarları Kültür Müzesi Ziyaretçilerini Bekliyor
Eskişehir'de 2013 Türk Dünyası Kültür Başkentliği çalışmaları kapsamında restorasyonu tamamlanan Kazan Tatarları Kültür Müzesi açıldı.
Kürşad Tüzmen - 28.05.2013
Kürşad Tüzmen'i Darp Davası
CHP Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlu Gökhan Ayaydın'ın, Kürşad Tüzmen'e attığı kafayla ilgili mahkemeye devam edildi.
Kürşad Tüzmen - 28.05.2013
Çukurova Bölgesel Havalimanı Temel Atma Töreni
Havalimanın yapılmasında iki şehrin eski valileriyle eski bakan Kürşad Tüzmen'in de önemli katkılarının olduğuna işaret eden Yıldırım, "Katkı veren herkesten Allah razı olsun.
Kürşad Tüzmen - 16.05.2013
Çiçekçiler, 'Çiçekçilik Organize Sanayi Bölgesi' İstiyor
"İSTİHDAM ÇOK BÜYÜK OLACAK" Bu çerçevede, Mersin'de kentin konumuna çok uygun olan Çiçekçilik Organize Sanayi Bölgesi kurulmasını istediklerini ifade eden Şahbudak, Oda olarak Kürşad Tüzmen'in bakanlığı ve Mersin milletvekilliği döneminde çok ciddi bir çalışma yaparak bir proje hazırladıklarını ve Tüzmen'e bir dosya sunduklarını kaydetti.
Kürşad Tüzmen - 16.04.2013
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, akil insanların çalışmalarına ilişkin, "Ben barış için halkı ikna ediyorum' diye yola çıktılarsa bu, halkın aklıyla dalga geçmektir" dedi.
Kürşad Tüzmen - 11.04.2013
"Karasu Önemli Bir Lojistik Merkezi Olacak"
Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Karasu'nun alt ve üst yapı tamamlandıktan sonra önemli bir lojistik merkez olacağını söyledi.
Kürşad Tüzmen - 28.03.2013
Tüzmen, Başbakanın Risk Aldığını Söyledi
Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nda partililerle bir araya geldi.
Kürşad Tüzmen - 28.03.2013
Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen Açıklaması
Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, çözüm süreci ile ilgili olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi ve politik risk aldığını söyledi.
Kürşad Tüzmen - 16.03.2013
İzmir Dalış Eğitmenine Son Görev
Deniz malzemeleri satılan işyerinde önce yangın çıktı, ardından da patlama meydana geldi.
Kürşad Tüzmen - 16.03.2013
Patlama Sonucu Ölen Dalış Eğitmenine Son Görev
Bir ay sürdürdüğü yaşam savaşını kaybeden dalış eğitmeni Nejat Coşkun, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Kürşad Tüzmen - 15.03.2013
"9.Dünya Ticaret Örgütü Bakanlar Konferansına Giderken."
9. Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Bakanlar Konferansına Giderken: Dünya Ticaret Örgütünden Beklentiler' toplantısı TEPAV'da yapıldı. Toplantıya, Hisarcıklıoğlu'nun yanı sıra DTÖ Genel Direktörü Pascal Lamy, eski bakanlardan Kürşad Tüzmen ve çok sayıda davetli katıldı.
Kürşad Tüzmen - 12.03.2013
Filistin'den Güzelbey'e 'Suriye' Teşekkürü
Güzelbey'in yakın dostu olan Filistin Büyükelçisi Nabil Maarouf'un konutunda verilen yemeğe; Çin Halk Cumhuriyeti, Güney Afrika Cumhuriyeti, Senegal, Etopya, Kazakistan, Özbekistan, Hindistan, Malezya, Bangladeş, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Katar, Sudan, Arap League, Tunus, Fas, Ürdün, Suudi Arabistan'ın Ankara büyükelçileri, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Büyükelçi Ömer Onhon ve eşi, eski bakanlardan Kürşad Tüzmen, Vehbi Dinçerler, Dışişleri Bakanlığından Genel Müdürler, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim ve büyükelçilerin eşleri de katıldı.
Kürşad Tüzmen - 12.03.2013
Filistin'den Güzelbey'e 'Suriye' Teşekkürü
Filistin Büyükelçisi Nabil Maarouf'un konutunda verilen yemeğe, Çin Halk Cumhuriyeti, Güney Afrika Cumhuriyeti, Senegal, Etopya, Kazakistan, Özbekistan, Hindistan, Malezya, Bangladeş, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Katar, Sudan, Arap League, Tunus, Fas, Ürdün, Suudi Arabistan'ın Ankara büyükelçileri, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Büyükelçi Ömer Onhon ve eşi, eski bakanlardan Kürşad Tüzmen, Vehbi Dinçerler, Dışişleri Bakanlığından Genel Müdürler, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim ve büyükelçilerin eşleri de katıldı.
Kürşad Tüzmen - 08.03.2013
Tüzmen, Kadın Spor Merkezinin Açılışını Yaptı
Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Ankara'nın Polatlı Belediyesi tarafından yapılan kadın spor merkezinin açılışını yaptı.
Kürşad Tüzmen - 02.03.2013
Dizayn Grup'tan Hı-tech 2 Serisi ve Elit Pipe
Bayiler ile yapılan toplantıya eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen de katıldı.
Kürşad Tüzmen - 08.02.2013
Başkan Tahmazoğlu Kursiyerlerle Bir Arada
Şahinbey Belediyesi ŞAHMEK (Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları) bünyesinde hizmet veren gençlik merkezi ve sosyal tesisleri ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu, Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisinde eğitim alan kursiyerlerle sohbet etti.
Kürşad Tüzmen - 08.02.2013
Gaziantep'ten Kısa Kısa
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları (ŞAHMEK) bünyesinde hizmet veren Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisi'nde eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti.
Kürşad Tüzmen - 07.02.2013
Başkan Tahmazoğlu, 'Evlilik Okulu' Kursiyerlerine Sertifikalarını Verdi
Şahinbey Belediyesi tarafından, evlilik müessesesinin sağlam temeller üzerine kurulması noktasında evlenecek ve evli çiftlere yönelik verilen eğitim seminerlerine, bugüne kadar 3 bin 416 kişi katıldı. Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen sertifika törenine; Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, beraberinde İl Müftü Yardımcısı Mehmet Karatepe, sanatçı Gökhan Güney ve kursiyerler katıldı.
Kürşad Tüzmen - 07.02.2013
"Evlilik Okulu" Projesi
Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen sertifika törenine Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İl Müftü Yardımcısı Mehmet Karatepe, Sanatçı Gökhan Güney ve kursiyerler katıldı.
Kürşad Tüzmen - 05.02.2013
Şahinbey Belediyesi'nin Pasta Bisküvi Kursu Yoğun İlgi Görüyor
Şahinbey Belediyesi ŞAHMEK (Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları) bünyesinde hizmet veren Kürşad Tüzmen Sosyal Tesislerinde açılan pasta-bisküvi kursu bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Kürşad Tüzmen - 05.02.2013
Gaziantepli Ev Hanımlarından Pasta-bisküvi Kursuna Yoğun İlgi
Şahinbey Belediyesi Sanat, Spor ve Meslek Eğitim Kursları (ŞAHMEK) bünyesinde hizmet veren Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisleri'nde açılan pasta-bisküvi kursu bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Kürşad Tüzmen - 05.02.2013
Kürşad Tüzmen'i Darp Davası
CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlu Gökhan Ayaydın'ın, eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'i, 9 Haziran 2012'de bir düğünde, "kasten yaraladığı" gerekçesiyle yargılanmasına başlandı.
Kürşad Tüzmen - 03.02.2013
Gaziantep'ten Kısa Kısa
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yaşar Torun Gençlik Merkezi'nde 56, Kürşad Tüzmen ve Şehitler Sosyal Tesisinde 75 olmak üzere toplam 131 kadın kursiyer 7 ay süren kurs kapsamında, fön, manikür, makyaj ve pedikür gibi kuaförlük hizmetleri eğitimi alarak, kendilerini geleceğe hazırlıyor.
Kürşad Tüzmen - 03.02.2013
Şahinbey Belediyesi Kadınları Meslek Sahibi Yapıyor
Yaşar Torun Gençlik Merkezi'nde 56, Kürşad Tüzmen ve Şehitler Sosyal Tesisinde 75 kursiyer olmak üzere toplam 131 bayan kursiyer 7 ay süren kurs kapsamında, fön, manikür, makyaj ve pedikür gibi kuaförlük hizmetleri eğitimi alarak, kendilerini geleceğe hazırlıyor.
Kürşad Tüzmen - 28.01.2013
Tüzmen 14 Yıl Hapis Cezası ile Yargılanacak
CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın ve oğlu Gökhan Ayaydın'ın şikayeti üzerine, Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen hakkında "zincirleme hakaret ve tehdit" iddiasıyla 14 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Kürşad Tüzmen - 24.01.2013
Bakanlar Kurulu'ndaki Değişiklikler
Nazım Ekren, Said Yazıcıoğlu, Kürşad Tüzmen, Kemal Unakıtan, Hüseyin Çelik, Mehmet Ali Şahin ve Hilmi Güler bu revizyonda Bakanlar Kurulu'ndan ayrılan isimler oldu.
Kürşad Tüzmen - 27.12.2012
Harley-Davidson, Ankara'da
Ankaralı motor severlerin merakla beklediği Harley-Davidson'ın Ankara'daki bayi açılışını, eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen yaptı.
Kürşad Tüzmen - 05.12.2012
Antalya Türkiye, 'Tarım Ürünlerinde Güvenilir Ülke' Oldu Türkiye, 'Tarım Ürünlerinde Güvenilir...
Bu yıl 12'nci kez düzenlenen 'Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı', Antalya Expo Center'da açıldı. Fuarın açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğlu, Bosna Hersek Tarım Bakanı Yardımcısı Suad Camdzıc, Antalya Vali Yardımcısı Hakkı Loğoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Devlet eski Bakanı Kürşad Tüzmen ve sektörle ilgili birçok yerli ve yabancı konuk katıldı.
Kürşad Tüzmen - 05.12.2012
Türkiye, 'Tarım Ürünlerinde Güvenilir Ülke' Oldu
Bu yıl 12'nci kez düzenlenen 'Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı', Antalya Expo Center'da açıldı. Fuarın açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğlu, Bosna Hersek Tarım Bakanı Yardımcısı Suad Camdzıc, Antalya Vali Yardımcısı Hakkı Loğoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Devlet eski Bakanı Kürşad Tüzmen ve sektörle ilgili birçok yerli ve yabancı konuk katıldı.
Kürşad Tüzmen - 15.11.2012
Şahinbey Belediyesi'nden İletişim Semineri
Şahinbey Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, belediye bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun ve Mimar Sinan Gençlik Merkezi, Kürşad Tüzmen, Boyacı, Şehit Er Zeynel Direkçi, Mehmet Tekerlek, Şehitler, Dumlupınar, Mehmet Akif Ersoy, Beydilli Hatice Belgin ve 300 Evler sosyal tesisleri ile Karataş Kültür Merkezi ve Bostancı Kültür Evi'nde düzenlenen seminerlere kursiyerler yoğun ilgi gösterdi.
Kürşad Tüzmen - 15.11.2012
Şahinbey Belediyesi'nden "Ergenlerle İletişim" Semineri
Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun ve Mimar Sinan Gençlik Merkezi, Kürşad Tüzmen, Boyacı, Şehit Er Zeynel Direkçi, Mehmet Tekerlek, Şehitler, Dumlupınar, Mehmet Akif Ersoy, Beydilli Hatice Belgin ve 300 Evler sosyal tesisleri ile Karataş Kültür Merkezi ve Bostancı Kültür Evi'nde düzenlenen seminerlere kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor.
Kürşad Tüzmen - 07.11.2012
Başkan Tahmazoğlu: Günde 5 Bin 300 Kişiye Sıcak Yemek Ulaştırıyoruz
Tahmazoğlu, Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisi yanı Güzelvadi Parkı içi, Cumhuriyet Zabıta Karakolu arkası, Mardin Tepe, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içi ve Şıhcan Gençlik Merkezi'nde, SODES kapsamında eğitim gören öğrenciler olmak üzere dört noktada dağıtım yaptıklarını belirtti.
Kürşad Tüzmen - 03.11.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Seyhan Oteli'nde gerçekleşen törende genç çiftin nikah şahitliğini Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin ve eski bakanlardan Kürşad Tüzmen yaptı.
Kürşad Tüzmen - 03.11.2012
Bakan Yılmaz Şahitlik Yaptı, Aldırmaz Nikah Kıydı
Seyhan Oteli'nde gerçekleşen törende genç çiftin nikah şahitliğini Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin ve eski bakanlardan Kürşad Tüzmen yaptı.
Kürşad Tüzmen - 03.11.2012
Bakan Yılmaz Şahitlik Yaptı Aldırmaz Nikah Kıydı
Seyhan Oteli'nde gerçekleşen törende genç çiftin nikah şahitliğini Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, TBMM eski Başkanı Hikmet Çetin ve eski bakanlardan Kürşad Tüzmen yaptı.
Kürşad Tüzmen - 02.11.2012
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Adana'da
Genç çiftin nikah şahitliğini Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin ve eski bakanlardan Kürşad Tüzmen yaptı.
Kürşad Tüzmen - 02.11.2012
Şahinbey Belediyesi'nden Kursiyerlere Aile İçi Etkili İletişim Seminerleri
Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun ve Mimar Sinan Gençlik Merkezi, Kürşad Tüzmen, Boyacı, Şehit Er Zeynel Direkçi, Mehmet Tekerlek, Şehitler, Dumlupınar, Mehmet Akif Ersoy, Beydilli Hatice Belgin ve 300 Evler sosyal tesisleri ile Karataş Kültür Merkezi ve Bostancı Kültür Evinde aile içi etkili iletişim seminerleri veriliyor.
Kürşad Tüzmen - 02.11.2012
Aile İçi Etkili İletişim Seminerleri Devam Ediyor
Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaşar Torun ve Mimar Sinan Gençlik Merkezi; Kürşad Tüzmen, Boyacı, Şehit Er Zeynel Direkçi, Mehmet Tekerlek, Şehitler, Dumlupınar, Mehmet Akif Ersoy, Beydilli Hatice Belgin ve 300 Evler sosyal tesisleri, Karataş Kültür Merkezi ve Bostancı Kültür Evi'nde aile içi etkili iletişim seminerleri veriliyor.
Kürşad Tüzmen - 08.10.2012
Altın Portakal'da Kortej Geçişi
Korteje eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen de elektrik motorlu replica üretim klasik otomobille katıldı.
Kürşad Tüzmen - 07.10.2012
Altın Portakal'da Geleneksel Kortej Geçişi Yapıldı
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle 6-12 Ekim 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek 49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında geleneksel kortej geçişi düzenlendi.
Kürşad Tüzmen - 07.10.2012
Altın Portakal'da Geleneksel Kortej Geçişi
49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenen geleneksel Kortej geçişinde Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, ünlü sanatçı Türkan Şoray'la birlikte korteje öncülük etti.
Kürşad Tüzmen - 07.10.2012
Antalyalılar 'Sultan' İçin Sokağa Döküldü
Korteje eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen de elektrik motorlu replica üretim klasik otomobille katıldı.
Kürşad Tüzmen - 07.10.2012
49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin geleneksel korteji yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kürşad Tüzmen Haberleri | Kürşad Tüzmen Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Kürşad Tüzmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kürşad Tüzmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 16:22:41. #1.14#

title