KÜRŞAD TÜZMEN HABERLERİ

Kürşad Tüzmen haber, Kürşad Tüzmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kürşad Tüzmen - 24.01.2016
Şahinbey Belediyesinden Sıcak Çorba ve Yemek İkramı
Şahinbey Belediyesince günde 5 bin 100 kişiye çorba, 8 bin 500 kişiyeyse sıcak yemek ikramında bulunuluyor.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Şahinbey Belediyesi bünyesinde hizmet veren Mimar Sinan Gençlik Merkezinde bulunan aşevince, mesai gözetilmeden çalışılarak ihtiyaç sahibi vatandaşlar için yemek ve çorba hazırlanıyor. Aşevi tarafından her gün 8 noktada bulunan çorba dağıtım kulübelerine ve dört merkezdeki yemek dağıtım evlerine çorba ve yemek götürülüyor.Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sadece 2015'te bir milyon 183 bin 200 kişiye çorba, 2 milyon 252 bin 500 kişiye yemek ikramında bulunduklarını belirtti. Aşevinde hazırlanan yemeklerin son derece modern ve hijyenik koşullarda hazırlandığını vurgulayan Tahmazoğlu, "Yemekler hazırlanırken besin değeri yüksek, lezzetli yemekler seçiliyor. Aşevimizde çıkan yemeklerden ilçemiz sınırları içerisinde bulunan dar gelirli, yaşlı, yoksul, kimsesiz, düşkün ve engelliler faydalanıyor" ifadelerini kullandı.Kürşad Tüzmen Sosyal Tesisi yanı Güzelvadi Parkı içi, Cumhuriyet Zabıta Karakolu önü, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içi ve Karayılan Caddesi olmak üzere 4 noktada dağıtım yaptıklarını belirten Tahmazoğlu, "Her sabah 8 noktada sıcak çorba ikramı yapılıyor.
Kürşad Tüzmen - 25.12.2015
Bakan Çağatay Kılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Vural Kavuncu, Mustafa Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan ile Eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’le beraber Beylikdüzü Sualtı Sporları Yönetim Kurulu Başkanı Cem Karabay’ı ayrı ayrı kabul etti.
Kürşad Tüzmen - 28.11.2015
Emekli Astsubay Kendini Astı
İzmir Karşıyaka'da emekli astsubay üç çocuk babası 53 yaşındaki Gürsel Kaya, evinde intihar etti. Kaya'nın Devlet eski Bakanı Kürşad Tüzmen'in kardeşinin kayınpederi olduğu öğrenildi.
Kürşad Tüzmen - 24.11.2015
64. Hükümet'in Kurulması
Bu revizyonda Nazım Ekren, Said Yazıcıoğlu, Kürşad Tüzmen, Kemal Unakıtan, Hüseyin Çelik, Mehmet Ali Şahin ve Hilmi Güler, Bakanlar Kurulu'ndan ayrılan isimler arasında yer aldı.
Kürşad Tüzmen - 31.10.2015
Boğazın Boğası" Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eski kıtalararası ağır sıklet boks şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın cenazesi Ankara'da toprağa verildi.
Kürşad Tüzmen - 22.10.2015
Hububat ve Bakliyat İhracatçıları, 75. Yılını Kutladı
Türkiye'nin en eski ihracatçı birliklerinden biri olan İstanbul Hububat,Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve mamülleri İhracatçılar Birliği 75. yılını kutladı. İş dünyası, siyaset ve bürokrasinin bir araya geldiği geceye Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Eski Bakan Kürşad Tüzmen katıldı.
Kürşad Tüzmen - 14.10.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası'nın açılışına katılacak, Çankırı Belediye Başkanlığı ile valiliği ziyaret edecek.
Kürşad Tüzmen - 06.10.2015
Sağlar'dan Elvan'a: Önce İktidar Olun, Sonra Havanızı Atarsınız
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Mersin'den milletvekili adayı olan eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın bakan olmamasına rağmen bakan edasında projeler açıkladığını öne sürdü.
Kürşad Tüzmen - 19.09.2015
Gaziler Günü
Etkinliğe motosikletiyle katılan eski bakanlardan Kürşad Tüzmen, gaziler sayesinde bugün nefes alınabildiğini, onların sayesinde bu vatanın ayakta olduğunu ifade etti.
Kürşad Tüzmen - 11.09.2015
AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi'ne Doğru
Erdoğan'ın Dışişleri Baş Danışmanı Ahmet Davutoğlu 60. hükümetin Dışişleri Bakanı olarak 1 Mayıs 2009'da TBMM dışından atandı.  AK Parti'nin 2. Olağan Büyük Kongresi sonrası oluşan MKYK'sı, 21 Ekim 2007'de Türkiye'de, cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi başta olmak üzere, bir takım anayasa değişikliklerinin halkoyuna sunulması sürecini de yürüttü.  Ahmet Necdet Sezer'in yerine Abdullah Gül, 28 Ağustos 2007'de Türkiye'nin 11. Cumhurbaşkanı olarak yemin etti.   AK Parti 3. Olağan Büyük Kongresi'ni 9 Ekim 2009'da yaptı. Kongrede, Ahmet Davutoğlu, Asuman Erdoğan, Ayşe Türkmenoğlu, Bülent Arınç, Emine Çift, Fatma Salma Kotan, Hüseyin Çelik, Kürşad Tüzmen, Mahir Ünal, Mazhar Bağlı, Mehmet Müezzinoğlu, Mehmet Oymak, Mutlu Alkan Kütüklüoğlu, Sadık Badak, Salih Kapusuz, Suat Kınıklıoğlu ve Zeynep Karahan Uslu MKYK'nin yeni üyeleri olarak belirlendi.
Kürşad Tüzmen - 26.07.2015
27. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 27. kez düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, İstanbul Boğazı'nda yapıldı.
Kürşad Tüzmen - 20.07.2015
Kürşad Tüzmen Sualtında Tavla Oynadı
Akvaryum Adam sualtında Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ile tavla oynadı.
Kürşad Tüzmen - 20.06.2015
Milli Sporcu Ulusoy Dalış Rekor Denemesi Sırasında Fenalaştı
Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in de destek için yanında bulunduğu Devrim Cenk Ulusoy, 120 metreden daha derine inmesine rağmen, baygın şekilde su yüzüne çıktı.
Kürşad Tüzmen - 17.06.2015
9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatı ile ilgili, "En azından ömrünün 40 yılını siyasetle geçirmiştir, millete yol göstermiştir.
Kürşad Tüzmen - 17.06.2015
9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Vefatı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Türkiye'nin yetiştirdiği çok önemli bir siyaset adamı olduğunu belirterek, "Sayın Demirel, yaşamının son saatlerine kadar Türkiye'deki bütün gelişmeleri yakından izleyen bir siyasal liderdi.
Kürşad Tüzmen - 05.06.2015
Yandaş Sabah, Şeffaf Seçim Olmasın Diye Gazetecileri Hedef Gösteriyor
Zaman gazetesinin 10 yıldır düzenlediği ve her yıl Haziran ayında gerçekleştirilen Artı 1 T etkinliğini bile 7 Haziran seçimlerine bağlamak için zorlama haber yapıldığı görülüyor. Cihan haber ajansı önceki gün yine yandaş medyanın gündeme getirdiği benzer iddialar üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. 'CİHAN’IN SEÇİM ÇALIŞMASINA SİYASET VE MEDYA DÜNYASINDAN ÖVGÜ' Yüksek Seçim Kurulu’nun her seçimden sonra açıkladığı resmi sonuçlar, Cihan’ın seçim gecelerinde açıkladığı oy oranlarının doğruluğunu tescil etti. Seçimlerin şeffaf, hızlı ve doğru şekilde kamuoyuna duyurulmasına katkı sağladığı için iktidardan muhalefet partilerine, gazetecilerden TV yöneticilerine kadar tüm aydın kesimler, Cihan’ın başarısından övgüyle bahsetti. Geçmişte yapılan seçimlerden sonra ünlüler Cihan mikrofonlarına şunları söylemişti: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan (29 Mart 2004): "Cihan ajansı ile yaptığımız müşterek çalışma ile yerel seçim sonuçlarını gerek makam odasında gerekse dışarıdan istifade ettik." Kemal Kılıçdaroğlu (CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı. 30 Mart 2009): "Bu bir haber ajansının çalışmasıdır. Yapmışlarsa takdir ediyorum." Kürşad Tüzmen (Devlet Bakanı.
Kürşad Tüzmen - 03.06.2015
Büyükçekmece ve Giresunlu Dostluk Yemeğinde Buluştu
Yoğun geçen sezonun ardından Türkiye Basketbol Ligi'ne çıkan takımların katıldığı dostluk yemeği keyifli sohbetlere sahne oldu. Büyükçekmece Albatros Restaurant'ta gerçekleştirilen yemeğe Büyükçekmece Belediye Başkanvekili Ahmet Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Selami İnce, Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, TÜYAP Büyükçekmece Basketbol Kulübü Başkanı Ahmet Bayraktar, Yeşil Giresun Belediye Spor Başkanı Bülent Yavuz ve takımların yöneticileri katıldı. Tesadüfen aynı restoranda yemek yiyen eski bakanlar Kürşad Tüzmen ve Hilmi Güler de masaya gelerek, iki takıma 1.
Kürşad Tüzmen - 12.05.2015
Trafik Kurallarına Uydular Üye Oldular
Motosiklet tutkunlarını aynı çatı altında toplayan Türk Riders Motosiklet Kulübünün, bir yıl süreyle trafik kuralı ihlali yapmama ve 5 bin kilometre mesafe katetme gibi şartlarını yerine getiren motosikletçiler, törenle üye oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kürşad Tüzmen Haberleri | Kürşad Tüzmen Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kürşad Tüzmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kürşad Tüzmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Terör Saldırılarına Tepkiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 08:46:32. #1.16#

title