Kürkçüler Haberleri

Kürkçüler haber, Kürkçüler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kürkçüler - 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı, bir süre önce cezaevinden çıkan ancak bankalar arası para transferi yapan güvenlik şirketinden 4 milyon 795 bin Euro'luk vurgunla ilgili olarak yeniden tutuklanan Hasan B. ile 2 akaryakıt istasyonu olan İ.K.'nin liderliğini yaptığı 'silahlı organize suç örgütüne' yönelik soruşturma başlattı. Elde edilen deliller doğrultusunda da, 74 şüpheliye yönelik Adana İzmir, Konya, Mardin ve Muğla'da operasyon yapıldı. Operasyonda, 4'ü kadın, 1'i cezaevi müdürü, 2'si emekli, biri görevde 3 polisin aralarında bulunduğu 65 şüpheli gözaltına alındı.Sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden, çete üyelerini aynı koğuşa koyma karşılığında rüşvet aldığı iddia edilen Adana Kürkçüler Cezaevi Müdürü M.
Kürkçüler - 09.10.2019
Adana merkezli 5 ilde, 800 polisle silahlı suç örgütüne operasyon (2)
CEZAEVİ MÜDÜRÜ DE GÖZALTINDAAdana merkezli 5 ilde silahlı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden birinin, Adana Kürkçüler E Tipi Kapalı Cezaevi 1'inci Müdürü Mehmet Ç. olduğu belirtildi.
Kürkçüler - 03.10.2019
Dijitalleşme Tırı, Adana'dan yola çıktı
Ziyaretçiler, Vodafone Business çözümleri hakkında ilk ağızdan bilgi alma ve ürünleri deneyimleme imkanı bulabildikleri gibi, dilerse sadece ziyaretçilere özel kampanyalarla ürünlere sahip olabiliyor. Vodafone Dijitalleşme Tırı'nda e-ticaret konusunda danışmanlık hizmeti de veriliyor. Elektronik atıklar kodlama sınıfına dönüşecek Çevreyi korumaya yönelik projelerini sürdüren Vodafone, Dijitalleşme Tırı ile gittiği illerde elektronik atık da toplayacak. Toplanan e-atıkların geri dönüşümünden elde edilecek gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat iş birliğiyle yürütülen "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında Adana Sarıçam'daki Kürkçüler Ortaokulu'nda bir kodlama sınıfı oluşturulacak.
Kürkçüler - 30.09.2019
Dijitalleşme Tırı turuna Adana'dan başladı
Tırın sosyal sorumluluk projesinin de olduğuna dikkati çeken Şahin, "Bir e-atık toplama projemiz var. Dijitalleşmede eskiyen ürünleri toplayacağız. Bunları Türkiye Vodafone Vakfı'nın da çalıştığı Yarını Kodlayanlar Projesi'nin içerisinde geri dönüşümünü sağlayıp Adana'nın Sarıçam ilçesindeki Kürkçüler Ortaokulunda bir kodlama sınıfı oluşturacağız.
Kürkçüler - 09.09.2019
Tır alt geçitte sıkıştı
Kaza, saat 15.00 sıralarında Umutkent Mahallesi'nde meydana geldi. Mesut Can yönetimindeki 34 BPA 827 plakalı TIR, 3 metre yüksekliğindeki Kürkçüler alt geçidinden geçtiği sırada daha yüksek olan dorsesi tavana çarptı.
Kürkçüler - 09.09.2019
Dha yurt bülteni - 18
Kaza, saat 15.00 sıralarında Umutkent Mahallesi'nde meydana geldi. Mesut Can idaresindeki 34 BPA 827 plakalı TIR, 3 metre yüksekliğindeki Kürkçüler alt geçidinden geçmeye çalıştığı sırada daha yüksek olan dorsesi tavana çarptı.
Kürkçüler - 08.09.2019
Öldürdüğü kuzeninin son görüntülerini çekmiş
Olay, 31 Ağustos'ta İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Yaklaşık bir ay önce çiçek satmak için İstanbul'a giden kuzenler Halil Çakar ve Mehmet Budan arasında, yaptıkları iş nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Budan, üzerinde bulunan falçatayla Çakar'ı yaraladı. Halil Çakar, çevredekilerin çağırdığı ambulansla kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Mehmet Budan ise olayın ardından kaçtı. Yapılan otopsinin ardından ailesi tarafından teslim alınan Halil Çakar'ın cenazesi, Adana'ya getirilip Kürkçüler Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Kürkçüler - 08.09.2019
Dha yurt bülteni-2
Olay, 31 Ağustos'ta İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Yaklaşık bir ay önce çiçek satmak için İstanbul'a giden kuzenler Halil Çakar ve Mehmet Budan arasında, yaptıkları iş nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Budan, üzerinde bulunan falçatayla Çakar'ı yaraladı. Halil Çakar, çevredekilerin çağırdığı ambulansla kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Mehmet Budan ise olayın ardından kaçtı.Yapılan otopsinin ardından ailesi tarafından teslim alınan Halil Çakar'ın cenazesi, Adana'ya getirilip Kürkçüler Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Kürkçüler - 06.09.2019
Öldürdüğü kuzeninin mezarı başında helallik isteyip, teslim oldu
Yapılan otopsinin ardından ailesi tarafından teslim alınan Halil Çakar'ın cenazesi, Adana'ya getirilip Kürkçüler Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Kürkçüler - 06.09.2019
Dha yurt bülteni - 3
Bu sırada Çakar'ın ailesi çocuklarının öldüğünü öğrenince cenazeyi almak için İstanbul'a gitti. Adana'ya getirilen Çakar'ın cenazesi Kürkçüler Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Kürkçüler - 24.08.2019
Dha yurt bülteni-16
Olay, Sarıçam ilçesi Kürkçüler Mahallesi'nde meydana geldi.
Kürkçüler - 24.08.2019
(görüntülü) yük treni kamyonete çarptı 1 ölü,1 yaralı
Olay, Sarıçam ilçesi Kürkçüler Mahallesi'nde meydana geldi.
Kürkçüler - 24.08.2019
Yük treni kamyonete çarptı: 1 ölü,1 yaralı
Olay, Sarıçam ilçesi Kürkçüler Mahallesi'nde meydana geldi.
Kürkçüler - 16.08.2019
Adana'da peyzaj çalışmaları
Ekipler, Adana Demirspor, Kürkçüler, Ceyhan Mangıt Mahallesi, Gülpınar, Güney Park, Güney Yıldızı, Vefa ve Susar Kardeşler futbol sahalarında ıslah ve yenileme çalışmalarına devam ederken, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Abidin Dino Caddesi ve Turhan Cemal Beriker Bulvarı'nda budama çalışması gerçekleştirdi.
Kürkçüler - 07.07.2019
Doğa harikası At Yaylası'na demir kapılı önlem
Ağaççılar, Kürkçüler, Paşaköy, Civril, Kızılağıl, Kılıçarslan köylerinin yaylası olarak kullanılan At Yaylası sakinleri de durumdan memnun.
Kürkçüler - 07.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Bolu'nun doğa harikalarından biri olan, yılkı atlarının doğal yaşam alanı olan At Yaylası'nın 3 giriş noktasına Bolu Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından demir kapı konuldu. Kapının konulmasına gerekçe olarak da bölgenin doğal yapısının korunması gösterildi. Yayla girişi, Tokad-i Hayrettin yolu, Gölet girişinin olduğu bölgelere konulan kapılar sadece müdürlük yetkilileri ve yangın söndürme ekipleri tarafından açılabilecek. Ayrıca yaylada her yıl düzenlenen yayla festivalleri de iptal edildi. Ağaççılar, Kürkçüler, Paşaköy, Civril, Kızılağıl, Kılıçarslan köylerinin yaylası olarak kullanılan At Yaylası sakinleri de durumdan memnun.
Kürkçüler - 23.06.2019
Kimsesizler mezarlığının kapıları çalındı
Sarıçam ilçesinde 2 yıl önce Kürkçüler Mezarlığı'nın kimsesizler mezarlığı bölümünün bakımsız olduğunu fark eden fırın ustası Yusuf Yüksel, hayır işlemek amacıyla mezarlığın bakımını üstlendi.
Kürkçüler - 23.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
Sarıçam ilçesinde 2 yıl önce Kürkçüler Mezarlığı'nın kimsesizler mezarlığı bölümünün bakımsız olduğunu fark eden fırın ustası Yusuf Yüksel, hayır işlemek amacıyla mezarlığın bakımını üstlendi.
Kürkçüler - 14.03.2019
Pert Araç" Dolandırıcılığını Dayılarından Öğrenmişler
Örgüt elebaşı Okan A'nın kaldığı evde yapılan aramada Kürkçüler Mahallesi'ndeki E Tipi Kapalı Cezaevi'nin krokisi, muska ve kavanozlar içinde düğümlenmiş saç ile iplik örgüleri bulunmuştu.
Kürkçüler - 05.03.2019
Sarıçam'da Toplantı ve Yürüyüş Yerleri Belirlendi
Sarıçam'da pankart ve afiş asılabilecek yerler ise şu şekilde: "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşünün yapılmasına izin veren Valilik Makamının onay tarihinden itibaren Toplantı ve Gösteri Yürüyüşünün bitiş saatine kadar; "Kozan yolu üzerinde bulunan otoban Adana (Doğu) girişi İncirlik Mahallesi Ceyhan Yolu üzeri, Kürkçüler Mahallesi Ceyhan Yolu üzeri, Kargakekeç TOKİ yanı, Kozan Yolu üzeri Mustafalar Mahallesi, Kozan Yolu üzeri Başören Mahallesi Kavşağı, Kozan Yolu üzeri Yağızlar Mahallesi yol ayrımı, Çatalan yolu üzeri Hekimköy Kavşağı, Buruk Mahallesi girişi ve Kozan yolu üzeri Kılıçlı TOKİ yol ayrımında bulunan bilboard ve panolara; Trafik ve şahıs güvenliği açısından tehlike oluşturmayacak şekilde Kabahatler Kanununda yer alan hükümler çerçevesinde pankart ve afişler asılabilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kürkçüler Haberleri | Kürkçüler Haber - Haberler - Sayfa 3 - Kürkçüler haberleri, son dakika kürkçüler haber ve gelişmeleri burada. Adana 40 koyunu çalınan kadın gözyaşlarına boğuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 10:32:42. #1.15#

title