Kurban Bayramı Kutlanıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Kurban Bayramı Kutlanıyor

AA - Haberler | Güncel
Kurban Bayramı Kutlanıyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla il protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla il protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Elazığ Valiliğinde bayramlaşma programı düzenledi. Vali Kaldırım, düzenlenen programla AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, metin Bulut, Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Emniyet Müdürü Doğan Cangül, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

Kaldırım, bayramlaşmada yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara aileleriyle huzur içerisinde bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu

İl protokolüyle bayram dolayısıyla çeşitli ziyaretler yaptıklarını anlatan Kaldırım, "Kamu kurumları ve vatandaşlarımızla selamlaşmış olduk. Bütün hemşerilerimizin Elazığlıların bayramını tebrik ediyorum. Huzurlu mutlu hiçbir sorun olmadan bir aksaklık olmadan kaza bela olmadan malum kurbanlar kesilecek bir yaralanma olmadan inşallah bir bayram geçiririz." dedi.

Kaldırım, huzurlu bir bayram geçirilmesi için tüm önlemleri aldıklarını dile getirerek, "Vatandaşların da kurallara uymalarını diliyoruz. Frene değil kurala güvensinler emniyet kemerini taksınlar hız sınırına uysunlar inşallah kazasız belasız kurallara uyarsak böyle sorunlar inşallah yaşamayız." ifadelerini kullandı.

Bu arada İl Jandarma Komutanlığı ve Özel Hareket Şube Müdürlüğünde de bayramlaşma törenleri yapıldı.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title