Kumluca Serdar Ortaç Padişah Kıyafeti Giyip, Domates ve Biberden Yapılma Taç Taktı

Kumluca Serdar Ortaç Padişah Kıyafeti Giyip, Domates ve Biberden Yapılma Taç Taktı

Serdar Ortaç padişah kıyafeti giyip, domates ve biberden yapılma taç taktıAntalya'nın Kumluca İlçesi'nde düzenlenen 'Tarım ve Seracılık Festivali' kapsamında sahneye çıkan şarkıcı Serdar Ortaç, '2016 Kumluca Müzik Kralı' seçildi.

Kumluca Serdar Ortaç Padişah Kıyafeti Giyip, Domates ve Biberden Yapılma Taç Taktı

Serdar Ortaç padişah kıyafeti giyip, domates ve biberden yapılma taç taktı

Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde düzenlenen 'Tarım ve Seracılık Festivali' kapsamında sahneye çıkan şarkıcı Serdar Ortaç, '2016 Kumluca Müzik Kralı' seçildi. Padişah kıyafetleri giyip, boynuna domates ve biberden yapılma taç takan Ortaç, "Ben oldum Kanuni Sultan" dedi.

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 17'ncisi düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında Karatepe Stadyumu'nda şarkıcı Serdar Ortaç, konser verdi. Öncesinde konuşma yapan Kumluca Belediye Başkanı Ak Partili Hüsamettin Çetinkaya, amaçlarının birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde kültür ve geleneklerin gelecek nesillere aktarılması olduğunu söyledi. Konuşmanın ardından protokol üyeleri tarafından gecenin düzenlenmesinde emeği geçen sponsorlara plaket verildi. Daha sonra havai fişek gösterileri eşliğinde Serdar Ortaç, sahneye çıktı. Dansçılarının da eşlik ettiği Ortaç, kendisini izlemeye gelen yüzlerce hayranını coşturdu.

Konser sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanı Çetinkaya, Serdar Ortaç'a teşekkür ederken, Kumlucalılar adına kendisini '2016 Kumluca Müzik Kralı' seçtiklerini açıkladı. '2016 Kumluca Müzik Kralı' yazısıyla padişah kıyafeti giydirilen Serdar Ortaç, boynuna da domates ve biberden oluşan buket taktı. Kıyafetleri giyen Serdar Ortaç, "Ben oldum Kanuni Sultan" dedi.

Belediye Başkanı Çetinkaya, Serdar Ortaç'a ilçede üretilen domatesten tattırdı. Son olarak sahneye getirilen tahta oturarak Başkan Çetinkaya ve sahnedekilerle hatıra fotoğrafı çektiren Serdar Ortaç, ardından konserine devam etti. Sevilen şarkılarını seslendiren Ortaç, ilgiyle izlendi.