KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI HABERLERİ

Kültür Ve Turizm Bakanı Haberleri

Kültür Ve Turizm Bakanı haber, Kültür Ve Turizm Bakanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kültür Ve Turizm Bakanı - 25.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Ekim 2020
(Ankara/12.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, eski Ankara Garı'ndan "Karaelmas Ekspresi" ile Karabük'e hareket edecek, Kalecik ilçesinde kütüphane ve kültür merkezi açılışı gerçekleştirecek, Çankırı ve Çerkeş ilçesi ile Karabük'ün Eskipazar ilçesinde bazı ziyaret ve incelemelerde bulunacak.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 25.10.2020
Son dakika: Bakan Ersoy, Hadrianapolis Antik Kenti'nde incelemelerde bulunacak
Bir son dakika haberine göre Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Karabük'teki Hadrianapolis Antik Kenti'nde incelemelerde bulunacak.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 23.10.2020
Bulgaristan Turizm Bakanı Nikolava, Türkiye'nin güvenli turizm uygulamalarını inceledi
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bulgaristan Başbakan Yardımcısı ve Turizm Bakanı Mariana Nikolova ile bir araya geldi.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 22.10.2020
Diyarbakır'da Turizm Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
Toplantıda konuşan Karaloğlu, 7 Kasım'da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa'dan kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin katılımlarıyla çalıştay yapılacağını söyledi.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Patrik Sahak Maşalyan ile görüştü
Burada bir süre Maşalyan ile görüşen Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 22.10.2020
Son dakika haber... Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Bolu'da konuştu Açıklaması
Son dakika kültür sanat haberi: Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bolu Valiliğini ziyaret etti.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 18.10.2020
Son dakika haberleri... Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Tatar'ı tebrik etti
Son dakika gündem haberine göre Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, resmi olmayan sonuçlara göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığına seçilen Ersin Tatar'ı kutladı.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 18.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, KKTC'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tatar'ı tebrik etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Etsin Tatar'ı tebrik etti.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 17.10.2020
Egeli turizmcilerden "destek paketi" teşekkürü
"İşletmelerin çektiği kredileri ödeme zamanı gelmişti. Hiç değilse bu destekle ötelemiş olacağız." diyen İşler, şöyle konuştu: "Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, salgın nedeniyle zor günler geçiren sektörün sorunlarını çözmek için mücadele ediyor.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 16.10.2020
Son dakika haber... Bakanlar Ersoy, Selçuk ve Kurum'dan Markar Esayan için taziye mesajı
Son dakika haberler... Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 51 yaşında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan için taziye mesajı yayımladı.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 16.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1)
Genel Kurulda önergeyle yapılan değişikliğe göre, mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğü ve mazbut vakıflara ait taşınmazların yapım veya onarım karşılığı kiralama, restorasyon veya onarım karşılığı kiralama ve kat karşılığı inşaat modeliyle yapım işlerinde 11 Mart 2020 tarihinden 31 Aralık 2020 tarihine kadar inşai faaliyetlere ilişkin olarak süre uzatımı vermeye ve mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğü ve mazbut vakıflara ait taşınmazlara ilişkin olarak kira sözleşmelerine istinaden ödenmesi gereken bedelleri ile ecrimisil bedellerinden 11 Mart 2020 tarihinden itibaren tahsil edilmesi gerekenleri başvuru şartı aranmaksızın 31 Aralık 2020 tarihine kadar ertelemeye Kültür ve Turizm Bakanı yetkili olacak.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 13.10.2020
Ankara'nın başkent oluşunun 97. yılı Türk Tarih Kurumunda özel programla kutlandı
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsında, bu davanın milleti çağıran ve kucaklayan sesi Ankara olmuştur.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 12.10.2020
Son Dakika | GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2020
(TBMM/13.30/10.45/12.45/09.45) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türk Tarih Kurumu'nda düzenlenecek "Ankara'nın Başkent Oluşunun 97.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 8.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Kültür ve Turizm Bakanlığından otellerle ilgili yeni karar Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy imzasıyla yayımlanan yeni genelge ile "Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Genelgesi"nin "Güvenli Turizm Sertifikası" bölümünde değişiklik yapıldı.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 8.10.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığından otellerle ilgili yeni karar
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy imzasıyla yayımlanan yeni genelge ile "Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Genelgesi"nin "Güvenli Turizm Sertifikası" bölümünde değişiklik yapıldı.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 7.10.2020
(HAVADAN GÖRÜNTÜLERLE) GALATA KULESİ ZİYARETE AÇILDI
İSTANBUL'un simgelerinden Galata Kulesi restore edilmesinin ardından düzenlenen törenle ziyarete açıldı. Açılışa ilişkin konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "İstanbul'un da cazibe noktası olduğunu göz önünde tutarak, işlevini müze, kalıcı sergi alanları ve geçici sergi alanları olarak tekrar yapılandırdık.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 6.10.2020
Son dakika! Turizmciler ve seyahat acenteleri destek çağrısında bulundu
Kızıltan, salgının turizm sektörünü de mağdur ettiğini belirterek, şunları söyledi: "Yapmış olduğumuz çeşitli anket ve piyasa sondajları sonunda, sayısal anlamda ve ciro olarak geçen seneyle kıyaslandığında, kayıplarımızın en az yüzde 75 düzeyinde olacağı öngörülmektedir. Küresel ve uzun süreli bir etki ile karşı karşıyayız. Ülkemizi bilinen hedeflere taşımak için turizm şirketlerine destek verilmesi zorunluluk haline gelmiştir. Ekonomimize taze kan pompalayan, sektörümüzün kalbi durumunda olan seyahat acentelerinin, gelecekte de bu işlevini yürütebilmesi ancak ekonomik katkı ve hibe, yardımlarla mümkündür." Kızıltan, turizm şirketlerinin durumunu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'la da paylaştıklarını aktardı.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 6.10.2020
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
19.20-Restore edilen Galata Kulesi'nin açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla yapılacak.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 6.10.2020
GÜNDEM / 6 Ekim 2020
(Ankara/09.30) 2- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Galata Kulesi'nin açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla gerçekleştirilecek.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 5.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 6 Ekim 2020
KÜLTÜR SANAT 1- Galata Kulesi'nin açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla gerçekleştirilecek.
Kültür Ve Turizm Bakanı - 5.10.2020
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam Türk-Arap diyaloğu çağrısında bulundu
Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye için çok avantajlı olduğunun kanıtladığını vurgulayan Çam, başarılı bir girişimci ve turizm sektörünün önde gelen ismi Mehmet Nuri Ersoy'un Kültür ve Turizm Bakanı olarak görevlendirilmesinin sistem sayesinde mümkün olduğunu ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kültür Ve Turizm Bakanı Haberleri | Kültür Ve Turizm Bakanı Haber - Haberler - Kültür Ve Turizm Bakanı haberleri, son dakika kültür ve turizm bakanı haber ve gelişmeleri burada. GÜNDEM ÖZETİ / 26 Ekim 2020.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:43:09. #1.15#
title