Haber : 'Medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde' resim yarışması ödülleri verildi - Haberler

Haberi Paylaş

'Medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde' resim yarışması ödülleri verildi

 - Güncelleme:

'Medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde' resim yarışması ödülleri verildi Niğde Belediyesi'nin düzenlediği 'Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir Niğde' konulu resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

'Medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde' resim yarışması ödülleri verildi

NİĞDE - Niğde Belediyesi'nin düzenlediği 'Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir Niğde' konulu resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

'Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir Niğde adlı resim yarışmasında ödül almaya hak kazanan eserlerden birinciliği elde eden Gülsibel Kamışlı'ya 15 bin liralık, ikinciliği elde eden Elçin Mustafayev"e 12 bin liralık, üçüncülüğü elde eden Tuğba Gülseven'e 8 bin liralık, mansiyon ödülü alan Oğulcan Öz'e 1000 liralık hediye çeki verildi. Niğde Belediyesi Güzel Sanatlar Galerisinde düzenlenen ödül törenine resim yarışmasında dereceye girenler aileleri ile birlikte katıldı. Dereceye giren yarışmacılar böyle bir yarışma düzenlemesinin ve sanata destek verilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Yarışmaya katılan eserlerin, sergi bitiminde daimi olarak sergilenmek üzere Niğde Belediyesi Sanat Koleksiyonuna teslim edilip kayıt altına alınacağı ifade edildi.

Ödül töreninde konuşan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; "Sanatın her alanında desteklerimiz devam edecektir. Şehrimizi bir sanat ve kültür şehri yapmaya kararlıyız. Önümüzdeki yıllarda ilimizin bir sanat merkezi haline geldiğini hepimiz göreceğiz. Bu yarışma vesilesi ile Niğde'miz çok önemli bir resim koleksiyonuna sahip oldu. Yarışmamıza katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İhlas Haber Ajansı / Yasin Esen - Kültür Sanat

Niğde Belediyesi Niğde Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title