Edirne 4. Kitap Fuarı'na Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Edirne 4. Kitap Fuarı'na Doğru

AA - Kültür Sanat
Edirne 4. Kitap Fuarı'na Doğru

Edirne Belediyesince, "Edirne 4. Kitap Fuarı" düzenlenecek.

Edirne Belediyesince, "Edirne 4. Kitap Fuarı" düzenlenecek.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, fuarın 40 yayınevi ve 80 yazarın katılımıyla 7-16 Ekim tarihlerinde Ekmekçizade Kervansarayı'nda gerçekleşeceği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen, fuar koordinatörü Ender Bilar, gazeteci-yazar Uğur Dündar'ın onur konuğu olarak fuara katılacağını belirtti.

Kentte bir fuar alanına ihtiyaç olduğunu aktaran Bilar, şunları kaydetti:

"Şu anda 40 yayınevi ile 80 yazarın katılımıyla Edirne'de gerçekleştireceğimiz 4.Kitap Fuarı'nın hazırlıklarını Edirne Belediye başkanımızın önderliğinde yürütmekteyiz. Bu yayınevlerimizin değerli yazarları siz kentimizin değerli halkıyla, öğrencisiyle, genciyle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Aydın Ilgaz, Ayşe Kulin, Bahadır Yenişehirlioğlu, Barış Doster, Beşir Aymazoğlu, Emre Kongar, Emrah Serbest, Eren Erdem, Ergün Poyraz, Erol Mütercimler, Fatih Erdoğan, Gürdal Mumcu, Gürkan Hacır, Hüseyin Yurttaş, Işık Öğütçü, İpek Ongun, İsa Altun, İskender Pala, İsmail Saymaz, Mario Levi, Nazlı Erat, Murat Aksoy, Nilgün Ilgaz, Birgül Ateş, Onur Behramoğlu, Okan Tiryakioğlu, İhsan Eliaçık, Savaş Ünlü, Ümit Zileli gibi yazarlarımız yayınevlerinin stantlarında kitaplarını imzalayacaklar."

Bilar, belediyenin kitaplarını yayınlamış olduğu yazarlar Ayhan Tunca, Ratip Kazancıgil, Nilüfer Gökçe, Tekin Sayınbaş'ın da fuarda eserlerini imzalayacağını belirtti.

AA / Kültür Sanat

Uğur Dündar Ilgaz Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title