Deniz seviyesinden bin 650 metre yükseklikte 'piton döner' yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Deniz seviyesinden bin 650 metre yükseklikte 'piton döner' yaptı

İhlas Haber Ajansı - Umutcan İşledici - Kültür Sanat
 - Güncelleme:

Deniz seviyesinden bin 650 metre yükseklikte 'piton döner' yaptı Adanalı bir dönerci, deniz seviyesinden bin 650 metre yukarıda bulunan Gülek Kalesi'nde 'Piton döner' yaptı.

Deniz seviyesinden bin 650 metre yükseklikte 'piton döner' yaptı

ADANA - Adanalı bir dönerci, deniz seviyesinden bin 650 metre yukarıda bulunan Gülek Kalesi'nde 'Piton döner' yaptı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde deniz seviyesinden bin 650 metre yukarıda bulunan Gülek Kalesi, uçurumun kenarında duruyormuş hissi veriyor.

Adanalı dönerci Mehmet İkram Taş ise tescilini aldığı metrelik piton döneri yapmak için kaleye gitti. Bin 650 metrede piton döner yapan Taş, bu anları ise sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Video, on binlerce kişi tarafından izlenildi ve beğenildi.

Mehmet İkram Taş ise videolarının devamının geleceğini söyleyerek, "Gülek Kalesi çok meşhur bir yer. Bizde piton döneri birçok tarihi ve turistik yerde yaparak tanıtımı için katkı sağlıyoruz. Yakında zaten Irak'ın başkenti Bağdat'ta piton döner şubemizi açıyoruz. Çok kısa sürede inşallah dünyanın birçok noktasında olacağız" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı / Umutcan İşledici - Kültür Sanat

Tarsus Mersin Kültür Sanat Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title