Haberler

  Bi Parça Plastik - Hemzemin

  Abone Ol

  -Siz benim öğretmenim değilsiniz, siz benim temizlikçimsiniz-Boş ver bunları, çözelim hadi şu problemi..-Siz bunu çözemezsiniz, çözebilseydiniz temizlikçi olmazdınız!"Anne-Baba ve Çocuk'tan kurulu mükemmel aile, bir gün evlerine bir yardımcı almaya karar verir.

  -Siz benim öğretmenim değilsiniz, siz benim temizlikçimsiniz

  -Boş ver bunları, çözelim hadi şu problemi..

  -Siz bunu çözemezsiniz, çözebilseydiniz temizlikçi olmazdınız!

  "Anne-Baba ve Çocuk'tan kurulu mükemmel aile, bir gün evlerine bir yardımcı almaya karar verir. ve olaylar beklenmedik yoksa beklendik miydi, işte bi şekilde gelişir..."

  Genç kuşak yazarların en önemlilerinden olan Marius von Mayenburg'un Stück Plastik/Bir Parça Plastik adlı oyunu, Berlin'de yazarı tarafından sahnelendi. Bu günlerde Berlin dışında, Paris, Stuttgart ve Krakow'da seyirci karşısında...

  Yazar: Marius von Mayenburg

  Çeviren: Erce Kardaş

  Yöneten: Sündüz Haşar

  Dekor: Başak Özdoğan

  Kostüm: Hare Sürel

  Işık: Ushan Çakır

  Müzik: Çağrı Beklen

  Yönetmen Yardımcısı: Gözde Kısa

  Elektronik Ses Tasarımı: Barış Can Bilgin

  Oynayanlar:

  Süreyya Güzel, Rıfat Şungar, Hare Sürel, Erce Kardaş, Ushan Çakır

  Afiş Tasarım: Kutan Ural

  Fotoğrağlar: Murathan Özbek

  Reji Asistanı: Kübra Bayraktar

  Sahne Amiri: Mustafa Uhud Çoban

  Hemzemin Prodüksiyon Koordinatörü: Damla Sönmez

  Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

  13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

  Detaylar :

  İl : İstanbul

  İlce : Ataşehir

  Mekan : DasDas Sahne

  Mekan Adresi : Watergarden, Barbaros Mah., Sümbül Sokak, 34746, Batı Ataşehir

  Başlangıç Saati : 21.04.2017 20: 30: 00

  Bitiş Saati : 21.04.2017 21: 30: 00

  Kategori : Bi Parça Plastik - Hemzemin

  Tür : Sahne Sanatları

  Ücretlimi? : Hayır

  Kaynak: Etkinlik.io / Kültür Sanat

  Ushan Çakır Hare Sürel Ataşehir Berlin Kültür Sanat Haberler

  Bakmadan Geçme

  Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları! İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? Arkeoloji Müzesi giriş ücreti ne kadar? İbrahim Kaboğlu kimdir? Halk Tv konuğu İbrahim Kaboğlu kaç yaşında, nereli? İbrahim Kaboğlu biyografisi! Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2024 Asgari ücret ne zaman belli olacak?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title