Haberler

Balıkesir kültür sanat haberleri... Bandırma'da yükümlülerden ebru sergisi

Abone Ol

Balıkesir gelişmesine göre Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere açılan kursun eserleri açılan sergi ile sanatseverlere sunuldu.

Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere açılan kursun eserleri açılan sergi ile sanatseverlere sunuldu.

Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Bandırma Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle serbestlik yükümlülerine ebru kursu açılarak, kurs sürecinde gerçekleştirilen 27 ebru çalışması Barış Manço Kültür Merkezi'nde sergilendi.

Sergide bir konuşma yapan Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Deniz, yargı sisteminin, sadece suçluyu cezalandıran değil, aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve suçlu davranışını da engellemek adına çalışan bir mekanizma olduğunu söyledi.

Deniz, "Denetimli serbestlik, suç şüphesinin öğrenilmesinden kesinleşmiş cezaların infazı tamamlanıncaya kadar devam eden hizmetler bütünüdür. Bugün de boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirilmesi adına yaptığımız çalışmalardan biri." dedi.

Açılışa, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal,6. Ana Jet Üs Komutan ve Garnizon Komutan vekili Pilot Albay Ali Kamil Taşlıcalı, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Savcı Ömer Kılınç katıldı.

Bandırma Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi Zekiye Tatlı tarafından protokole, baskılı kağıtlara, baskılı ebru çalışması uygulaması yaptırıldı.

.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Barış Manço Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title