Haber : Artmini Sergisi Kanada'nın Quebec şehrinde açıldı - Haberler

Haberi Paylaş

Artmini Sergisi Kanada'nın Quebec şehrinde açıldı

Artmini Sergisi Kanada'nın Quebec şehrinde açıldı

Türkiye'den ressam Ahmet Özel'in de katıldığı 15'inci Artmini Sergisi Kanada'nın Quebec şehrinde açıldı.

Türkiye'den ressam Ahmet Özel'in de katıldığı 15'inci Artmini Sergisi Kanada'nın Quebec şehrinde açıldı. 27 Haziran'da Louise-Carrier Galerisi'nde açılan sergi 5 Eylül'e kadar ziyaret edilebilecek.

21 ülkeden 135 sanatçının 256 eserinin bir araya geldiği 15'inci Artmini Sergisi sanatseverlere kapılarını açtı. Kanada'nın Quebec şehrinde açılan sergiye, Türkiye'den katılan İstanbul Gelişim Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi ressam Ahmet Özel, iki eseri ile yer alıyor.

SERGİYE KATILAN ÜLKELER

Birçok sanatçının yer aldığı sergiye, "Almanya, Avustralya, Kanada, Hırvatistan, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri,  Fransa, Macaristan, İsrail, İtalya, Lübnan, Malezya, Meksika, Polonya, Romanya, İngiltere, Slovenya, İsveç, İsviçre, Türkiye ve Ukrayna" katıldı.


Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat

Türkiye Ressam Quebec Kanada Kültür Sanat Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title