Algı Yönetimi Zirvesi - Haberler
Haberi Paylaş

  Algı Yönetimi Zirvesi

  Etkinlik.io - Kültür Sanat
  Algı Yönetimi Zirvesi

  "Algı Yönetimi Zirvesi" ile kulübümüzün gayesi öğretici olmak ve bilgi vermekten ziyade katılımcılarda konu hakkında farkındalık sağlamaktır.

  "Algı Yönetimi Zirvesi" ile kulübümüzün gayesi öğretici olmak ve bilgi vermekten ziyade katılımcılarda konu hakkında farkındalık sağlamaktır. Genel amacımız katılımcıların hayatın çeşitli katmanlarında algı manipülasyonlarına maruz kaldıkları ve kalabileceklerini fark etmeleridir. Çünkü insanlar bu gerçeğin yeterince idrakinde olmayabilirler. Bu önemli konuda farkındalık oluşmasını sağlarsak, program sonrasında insanlarda daha fazla bilgi edinme isteği uyandırabilir ve manipülasyonlardan kurtularak bağımsız düşünme arzularını kamçılayabiliriz. Bunun için de zirvemize alanında uzman kişileri algı yönetimi konusunda farkındalık sağlamaları için davet ettik. Zirvemiz dört ayrı oturumdan ve konuşmacıdan oluşmaktadır:

  Algı Yönetimi Nedir/ Ali Saydam/ Bersay İletişim

  Nöropazarlama ile Bilinç Dışına Dokun!/ Eda Ocak/ Think Neuro

  Marka Yönetimi/ Kemal Kaptaner/ Türk Telekom Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Kıdemli Direktörü

  Medya ve Algı Yönetimi/ Ethem Özışık/ "Poyraz Karayel" ve " Söz Dizisi" Senaristi

  Bu kişilere KAD (Kritik Analitik Düşünme) Kulübü olarak uygun sorular hazırladık. Davetlilerimiz kendi oturumlarında bu soruları cevaplayarak sizlere algı yönetimi konusunda bir farkındalık sağlıyacaktır.

  Zirvemiz 6 Mayıs 2017 tarihinde olup sabah 9.30'da kayıt işlemleriyle başlayıp akşam 17.00'a kadar sürecektir.Program 9.30'da kayıt işlemleriyle başlayacak ve 17.00'a kadar sürecektir. Oturumlar 1 saat 15 dakika olup toplam 4 oturum olacaktır. 2 oturum yapıldıktan sonra 1 saat ara verilecektir. Oturumlarımızın sonlarında süpriz hediyeler çekilişler ile siz katılımcılarımıza verilecektir.

  Detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

  Katılımınız için şimdiden teşekkürler.

  Detaylar :

  İl : İstanbul

  İlce : Üsküdar

  Mekan : İstanbul Şehir Üniversitesi Doğu Kampüs Konferans Salonu

  Mekan Adresi : 15-2 Kuşbakışı Caddesi İstanbul 34662 Başlangıç Saati : 06.05.2017 09: 30: 00

  Bitiş Saati : 06.05.2017 17: 00: 00

  Kategori : Algı Yönetimi Zirvesi

  Tür : Konferans

  Ücretlimi? : Hayır

  Etkinlik.io / Kültür Sanat

  İstanbul Kültür Sanat Haberler

  Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.
  title