Haberler

Ahu Tuğba: "Bir Sanatçının Siyasete Karışması Kadar Çirkin Bir Olay Yok"

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ahu Tuğba'dan detay- Ahu Tuğba ile röportaj- Detaylar Sinema oyuncusu Ahu Tuğba: - "Bir sanatçının siyasete karışması kadar çirkin bir olay yok. Sanatçı sanatçılığını bilecek, halk da kararını verecek.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ahu Tuğba'dan detay- Ahu Tuğba ile röportaj- Detaylar Sinema oyuncusu Ahu Tuğba: - "Bir sanatçının siyasete karışması kadar çirkin bir olay yok. Sanatçı sanatçılığını bilecek, halk da kararını verecek. Siyasete giren sanatçıların yaptığını çirkin buluyorum"- "Açlıktan ölen sanatçılarımız var, onlar için uğraşsınlar. Engelli hastalarımız için uğraşsınlar kendi cepleri için uğraşmasınlar" Sinema oyuncusu Ahu Tuğba, siyasete giren sanatçıları eleştirerek, "Bir sanatçının siyasete karışması kadar çirkin bir olay yok. Sanatçı sanatçılığını bilecek, halk da kararını verecek" dedi. Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Oğuz Şahin'i ziyaret eden Ahu Tuğba, ziyaret sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ahu Tuğba, gazetecilerin genel seçimle ilgili sorusuna, "Halk kararını vermiş" yanıtını verdi.Tuğba, seçimlerde milletvekili adayı olan sanatçılara tepki göstererek, "Bir sanatçının siyasete karışması kadar çirkin bir olay yok. Sanatçı sanatçılığını bilecek, halk da kararını verecek. Siyasete giren sanatçıların yaptığını çirkin buluyorum" dedi.Politikayı "ayrı bir oyun" diye niteleyen Tuğba, şunları söyledi: "Hayat oyunu gibi. Herkes bildiği işi yapsın. Bu hayatta herkesin bir görevi var. Politika çok ayrı bir olay. Biz evimizde 5-6 tane çocuğumuzu idare edemiyoruz ki. Önce kendilerini idare etsinler daha sonra sanatçılıktan politikacılığa atılsınlar. Otursunlar evlerinde, ayıptır."Sanatçıların siyasete girmek telif hakları için mücadele etmesi gerektiğini savunan Ahu Tuğba, "Açlıktan ölen sanatçılarımız var onlar için uğraşsınlar. Engelli hastalarımız için uğraşsınlar. Kendi cepleri için uğraşmasınlar. Hayata birazcık bir şeyler katsınlar" diye konuştu.Ahu Tuğba, bir süredir ABD'de olduğunu, yazın bir bölümünü Bodrum'da geçirmeyi planladığını ifade etti.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Bodrum Devlet Hastanesi Ahu Tuğba Kültür Sanat Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Emeklilerin zam farkının hesaplara yatacağı tarih belli oldu

Emeklilerin zam farkının hesaplara yatacağı tarih belli oldu

İçerisi eksi 10 derece! Sıcaktan bunalan vatandaşlar Buzluk mağarasına akın etti

İçerisi eksi 10 derece! Sıcaktan bunalan vatandaşlar Buzluk mağarasına akın etti

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

Ülkede turist istemiyorlar! 10 bin kişi dev pankartlarla sokağa indi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title