Ağrı Standına İzmir'de Yoğun İlgi - Haberler
Haberi Paylaş

Ağrı Standına İzmir'de Yoğun İlgi

Bültenler - Kültür Sanat
Ağrı Standına İzmir'de Yoğun İlgi

İzmir'de düzenlenen 7. Travel Turkey Turizm Fuarına katılım gösteren Ağrı Valiliği standı, fuarın ilk gününde ziyaretçi akınına uğradı.

İshak paşa sarayının modeli şeklinde düzenlenen stant, gerçeğe yakın görüntüsüyle turizmcilerden tam not aldı.

Standı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Muğla Valisi Hakan Güvenç, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Ağrı Dernekler Birliği Başkanı Nuri AYDEMİR ve çok sayıda Ağrı'lı ziyaret etti.

Bakanlık Müsteşarı Özgür Özarslan'a Ağrı Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut tarafından bilgilendirme yapıldı.

İshakpaşa Sarayı tablosu ve Ağrıdağı patentli bal hediye edilen Özarslan, Ağrı stantını beğendiğini ifade ederek"Stantınızı çok beğendim. Konseptiniz çok güzel. Yaklaşan EMİTT. Fuarında aynı stantı görmek isteriz."dedi.

Özarslan Bakanlık bürokratlarına talimat vererek Ağrı stantının mimari yapısına bakılarak bundan sonra yapılacak fuarlarda bakanlık stantlarının bu formatta yapılmasını talep etti.

Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut stanta olan ilgiye değinerek"Stantta en çok ilgiyi gören Abdigör köfte oldu. Bununla birlikte stantı gören her ziyaretçi resim çektirmek için adeta sıraya girdi. Ağrı dağı patentli balımızıda izmirde en iyi şekilde tanıtıyoruz." dedi
5 ve 8 Aralık tarihleri arası, İzmir uluslar arası fuar alanında gerçekleştirilen turizm fuarında yarın dengbej dinletisi, aşıkların atışması ve yöresel halk oyunlarıyla ziyaretçilere açık tutulacak.

Bültenler / Kültür Sanat

Mustafa Toprak Ağrı Valiliği Muğla İzmir Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title