Haberler

14. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivali Gerçekleşti

14. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivali gerçekleştiÇANKIRI - Çankırı Çerkeş ilçesinde geleneksel hale gelen 14. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivali yapıldı.

14. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivali gerçekleşti

ÇANKIRI - Çankırı Çerkeş ilçesinde geleneksel hale gelen 14. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivali yapıldı.

Festivalde konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Belediye Başkanımız önemli hizmetlere imza attı. AK Parti'nin farkını gösterdi. Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için yapılan çalışmalar bir bir yapılıyor. Diğer taraftan ilgili bakanlıklarımız Çerkeş'e hizmet sunmak için çalışıyor. Bir taraftan Çerkeş tüneli, öbür taraftan Çerkeş - Kızılcahamam yolu diyaliz merkezi gençlik merkezi bunlar Çerkeşlilerin hizmetine sunuluyor. Bundan sonraki aşamalarda da daha güzel hizmetleri Çerkeşlilerle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ise, "İlçemiz hayvancılık bölgesi. Hayvancılık Çerkeş'te lokomotif sektör. Birçok vatandaşımız geçimini hayvancılıkla sağlıyor. Balımız etimiz tereyağımız bir çok ürünümüz bir marka. Bizde bu ürünlerimizi Türk patent enstitüsünden patentledik artık bunlar Çerkeş ürünüdür. Bugüne kadar canını bu vatan için feda ede şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Organizasyonda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Çarşı meydanında yapılan konser, Mustafa Taş ve Merve Özbey'in sahneye çıkmasıyla devam etti. Konsere yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı da söylendi.

Festivale ANDEF Başkanı Zeynettin Aydın, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Ak Parti Çankırı Çerkeş Kültür Sanat Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

title