Külliye Haberleri

Külliye haber, Külliye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Külliye - 11.05.2021
RAHMET VE BEREKET AYI RAMAZAN - Kapıları ve minareleriyle Osmanlı mimarisinin özgün eseri: Üç Şerefeli Cami
Mimar Muslihuddin ve Şehabeddin Usta tarafından yapılan caminin Saatli Medrese, mektep, sebil, çeşme ve hazireden meydana gelen külliyenin bir parçası olduğunu ifade eden Yılmaz, yapının "Üç Şerefeli" adını güneybatı köşesindeki minaresinden aldığını dile getirdi.
Külliye - 09.05.2021
Filistin Alimler Birliği Başkanı Nesim Yasin, Kudüs'teki gelişmelerin sonuçlarına dikkati çekti Açıklaması
Yahudilerin, Mescid-i Aksa Külliyesi altında kazı çalışmaları yaptığını, kutsal mekanları çiğnediğini ve ibadet edenlere saldırdığını vurgulayan Yasin, Arap ve İslam dünyasındaki alimler, hatip ve vaizlere Mescid-i Aksa'ya destek olmaları ve bu yöndeki çabalarını artırmaları çağrısı yaptı.
Külliye - 09.05.2021
1'inci Su Şurası hazırlıkları tamamlandı
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanın Recep Tayyip Erdoğan himayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kamuoyuna duyurulan 1'inci Su Şurası'nda başta su verimliliği, iklim değişikliğinin su kaynaklarına etkisi ve tarımsal sulama olmak üzere toplam 11 başlıkta çalışma grupları oluşturuldu.
Külliye - 07.05.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı: (2)
Yeni anayasa çalışmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin soru üzerine de, yeni anayasayla alakalı zaman zaman MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmeler yaptıklarını anımsatarak, şöyle devam etti: "Kah Külliyede yaptığımız görüşmeler, kah Sayın Devlet Bey'in evinde yaptığımız görüşmeler.
Külliye - 07.05.2021
Kooperatif kuran 21. yüzyılın "Fatma Bacıları" kadın dayanışmasına örnek oluyor
Kırşehir Belediyesinin desteğiyle Ahi Evran Külliyesi'nde açtıkları atölye ve satış yerinde faaliyetlerini sürdüren kooperatif üyesi kadınlar, elde edecekleri gelirle daha çok kadına ulaşmanın planlarını yapıyor.
Külliye - 05.05.2021
Selimiye Camisi meydan ve çevresinde düzenleme yapılacak
Belediye Başkanı Gürkan, Selimiye Camisi Külliyesi içerisinde yer alan Yemiş Kapanı Hanı kazısıyla ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Külliye - 05.05.2021
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi (TÜ) mezunu Gürkan Uygun'un Sultan II. Bayezid Külliyesi ile Aşçı Yahya Baba'yı resmettiği tablo, külliyede sergilenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Külliye Haberleri | Külliye Haber - Haberler - Sayfa 10 - Külliye haberleri, son dakika külliye haber ve gelişmeleri burada. İzmir'de Covid-19 tedbirleri ile bayram namazı kılındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 19:18:36. #1.15#

title