KUDRET ŞAKAR HABERLERİ

Kudret Şakar haber, Kudret Şakar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kudret Şakar

Doğum Tarihi ... - ...

Kudret Şakar Kimdir ?

Kudret Şakar, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Uşak Sivaslı'ya bağlı Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kudret Şakar - 14.4.2015
Kaymakam Kaymak Taşova'ya Veda Etti
Durağan Kaymakamı Kudret Kurnaz'ın Taşova'ya atanması nedeni ile Kaymakam Emin Kaymak için veda yemeği düzenlendi.
Kudret Şakar - 7.7.2014
Sözleşmeli Büro Personeli Yerleştirme Sonuçları
T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSS puan sırası esas alınarak asıl ve yedek olarak yerleşmeye hak kazananlar ekte gösterilmiştir.
Kudret Şakar - 30.5.2011
Bakan Eroğlu: Ülkeyi Nasıl Yönetecekler
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar'da muhalefete yüklendi. Bakan Eroğlu, 2002'de erken seçim kararı alarak seçime giden DSP- MHP- ANAP hükümeti için, "3. 5 yılda ülkeyi yönetemediler. Şimdi nasıl yönetime talip oluyorlar?" dedi. Memleketi Afyonkarhisar'da seçim çalışmalarını sürdüren Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Şuhut İlçesi'ne bağlı Karaadilli ve Karacaören beldelerini ziyaret etti. Bakan Eroğlu ilk olarak Karacaören Beldesi'ne gitti. Partililerle sohbet eden Eroğlu'na 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde MHP'den seçilen, ancak 6 ay önce AK Parti'ye geçen Belediye Başkanı Kudret Şakar da eşlik etti.
Kudret Şakar - 3.1.2011
Okulun Başarısını Artırmak İçin Ücretsiz Etütler Uyguluyorlar
Kırıkkale'nin En Eski Okullarından Olan Gürler İlköğretim Okulu Öğretmenleri, Başarıyı Artırmak İçin Öğle Paydoslarından Fedakarlık Ederek, Öğrencileri Sınavlara Hazırlıyor.
Kudret Şakar - 8.12.2009
DTP Hakkındaki Kapatma Davası Başladı
Anayasa Mahkemesi, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Kapatılması İstemiyle Açılan Davayı Esastan Görüşmeye Başladı.
Kudret Şakar - 8.12.2009
Anayasa Mahkemesi DTP Davasını Esastan Görüşüyor
Anayasa Mahkemesi, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Kapatılması İstemiyle Açılan Davayı Esastan Görüşmeye Başladı.
Kudret Şakar - 16.11.2007
DTP'ye kapatma davası açıldı (2)
DTP'nin kapatılması için dava açan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, parti yöneticileri ve milletvekillerine de 5 yıl süreyle siyaset yasağı getirilmesini istedi. Başsavcı Yalçınkaya, DTP'nin hesaplarının da hazineye devredilmesini istedi.
Kudret Şakar - 16.11.2007
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yalçınkaya, DTP Hakkında Kapatma Davası Açtı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, Demokratik Toplum Partisi (DTP)'nin Kapatılması İstemiyle Anayasa Mahkemesi'nde Dava Açtı. Yalçınkaya'nın Hazırladığı İddianamede, Partinin Kapatılmasına Gerekçe Gösterilen İsimler Arasında Sabahat Tuncel, Aysel Tuğluk, Ahmet Türk, Fatma Kurtulan, Mahmut Alınak, Leyla Zana, Selim Sadak'ın da Aralarında Bulunduğu 221 Parti Yöneticisi ve Mill...
Kudret Şakar - 16.11.2007
DTP'ye Kapatma Davası Açıldı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Demokratik Toplum Partisi (DTP) Hakkında "Devletin Bağımsızlığına, Ülkesi ve Milletiyle Bölünmez Bütünlüğüne Aykırılık Oluşturduğu, Bu Nitelikteki Fiillerin Partinin Üyelerince Yoğun Bir Şekilde İşlendiği, Bu Durumun Partinin Büyük Kongre, Genel Başkan, Merkez Karar ve Yönetim Organlarınca Açıkça Benimsendiği Gibi, Bu Fiillerin Doğrudan Doğruya Parti Organların...
Kudret Şakar - 10.6.2007
Milletvekili Geçici Aday Listeleri Belirlendi
Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'da Yapılacak Genel Seçimine İlişkin Geçici Milletvekili Aday Listelerini İlan Etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kudret Şakar Haberleri | Kudret Şakar Kimdir - Haberler - Kudret Şakar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kudret Şakar kimdir, hayatı ve biyografisi. - Kosova'da 15 Temmuz Şehitleri anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 14:59:19. #1.15#
title