Küçükçekmece'deki Kanlı Çatışmada Ölen Çocuğun Acılı Babası Konuştu: Allah Belalarını Versin

Küçükçekmece'deki Kanlı Çatışmada Ölen Çocuğun Acılı Babası Konuştu: Allah Belalarını Versin

Küçükçekmece'deki iki grup arasında çıkan silahlı kavgada ölen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz'ün acılı babası, "Allah belalarını versin ne diyeyim." diyerek isyan etti.

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde, çıkan silahlı kavgada yoldan geçerken kurşunların isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz'ün acılı babası konuştu. Oğlunun cenazesini Adli Tıp Kurumu'ndan gözyaşları içinde alan baba Hacı Açıkgöz, "Allah belalarını versin ne diyeyim. Benim oğlum suçsuz yere gitti" dedi.

ACILI BABA, GÖZYAŞLARI İÇİNDE OĞLUNUN CENAZESİNİ BEKLEDİ

Küçükçekmece'de dün akşam iki grup arasında çıkan silahlı kavgada yoldan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz hayatını kaybetmişti. 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz'ün cenazesi Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti. Açıkgöz'ün cenazesi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemelerin ardından ailesi tarafından alındı. 16 yaşında hayatını kaybeden gencin acılı babası ise gözyaşları içinde oğlunun cenazesini bekledi.
"ALLAH BELALARINI VERSİN, NE DİYEYİM!"

Acılı baba Hacı Açıkgöz, yaşadığı acıyı dile getirerek, "Allah belalarını versin ne diyeyim. Benim oğlum suçsuz yere gitti. Benim oğlum gitti, başka çocuklar gitmesin. Karakolun bir sokak altında benim oğlumu keleşle tarıyorlar, var mı böyle bir şey. Karakol gelmiyor, ben çocuğumu ambulansa bindiriyorum, gönderiyorum. Böyle bir ülkede yaşıyoruz" dedi.

"2 ARKADAŞI VARDI, ONLARIN BURNU BİLE KANAMAMIŞ"

Halı saha maçının ardından oğlunun çiğ köfte almaya gittiğini belirten baba "2 arkadaşı vardı, onlarda bir şey yok. Burunları bile kanamamış" diye konuştu.

BABAYI, YAKINLARI TESELLİ ETTİ

Oğlunun lise 2'nci sınıf öğrencisi olduğunu belirten babayı, yakınları teselli etti.