Küçük Şeyler Aileleriyle Sanat Yaptı

Küçük Şeyler Aileleriyle Sanat Yaptı

Çorlu'da Prof.Dr.Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisine bağlı olarak eğitim veren Özel Çorlu Küçük Şeyler Anaokulu öğrencileri ailemle sanat yapıyorum etkinliğinde aile bireyleri ile birlikte etkinlik düzenlediler.

Küçük Şeyler Aileleriyle Sanat Yaptı

Çorlu'da Prof. Dr. Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisine bağlı olarak eğitim veren Özel Çorlu Küçük Şeyler Anaokulu öğrencileri ailemle sanat yapıyorum etkinliğinde aile bireyleri ile birlikte etkinlik düzenlediler.

Ailemle Sanat Yapıyorum adı verilen etkinliklerden ilkini gerçekleştirdiklerini ve etkinliklerin 4 hafta süreceğini belirten Özel Çorlu Küçük Şeyler Anaokulu kurucu müdürü Mustafa Doğan, etkinliklerin okul psikologu ve seramik öğretmeni liderliğinde gerçekleşeceğini söyledi.

Doğan: "Her hafta başka bir sanat etkinliğini ebru, ahşap boyama, alçı boyama, seramik gibi etkinlikleri gerçekleştirecek olan aileler, bu süreçte çocuklarıyla birlikte zaman geçirmenin yanı sıra aile içi ilişkilerini de zenginleştirme fırsatı bulacaklar. Ailemle Sanat Yapıyorum etkinliğinin temel amacı kişilerin yaratıcılıkla ve sanatla kendilerini ifade etmelerini teşvik ederek, birbirlerinin duygularını anlamalarını sağlamalarıdır. En önemlisi de birlikte üretmek, ortak bir eser çıkarmanın keyfine varmaktır. Katılımdan ve gelen taleplerden çok memnunuz. Şu an velilerimize özel planlandığımız etkinlik programına bundan sonraki dönemde açık grup olarak devam edeceğiz" dedi.

(SŞ - )

11.04.2012 10: 23: 11

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ