Küçük Çocuğa Viski İçirmeye Çalışan 2 Genç Kızın Görüntüsü Tepki Çekti

Küçük Çocuğa Viski İçirmeye Çalışan 2 Genç Kızın Görüntüsü Tepki Çekti

Küçük bir çocuğa viski içirmeye çalışan iki genç kız, bu anları sosyal medyadan paylaşınca tepki yağmuruna tutuldular. Gençlerin, "Şaka yaptık" açıklaması ise tepkilerin artmasına neden oldu.

Sosyal medyada dolaşan bir videoda küçük bir çocuğa viski içirmeye çalışan gençlerin görüntüsü izleyenleri dehşete düşürdü. Tepkiler üzerine gençlerin, "Şaka yaptık şeklindeki açıklaması ise tepkilerin artmasına neden oldu.

KÜÇÜK BİR ÇOCUĞA ZORLA VİSKİ İÇİRMEYE ÇALIŞTILAR

Bir sosyal medya hesabından paylaşılan görüntüler kısa sürede yayıldı. İzleyenleri dehşete düşüren görüntülerde bir grup genç küçük bir çocuğa zorla viski içirmeye çalışıyor.

VİDEOYU İZLEYENLER TEPKİ YAĞMURUNA TUTTU

Ağlamak üzere olan çocuğun halini görenler gençleri mesaj yağmuruna tuttu. Tepki çeken görüntülerin ardından bir açıklama yapan iki genç kız, olayın sadece 'şaka' olduğunu çocuğa gerçekten içki içirilmediğini, çocuğun uykudan uyandığı için ağladığını, annesinin ise mutfakta bulaşık yıkadığını söyledi.

ÖZÜRLERİ KABAHATİNDEN BÜYÜK

Ancak videonun sonunda özür dileyen gençlere tepkiler dinmedi. Suç duyurusunda bulunmak isteyenlerden bazıları şu yorumları yaptı:

"Yasalar ne yapar bilmem ama korkunun gözünü seveyim. Çocuk istismarı her yerdeyken ve bunun 17 yaşında yada 50 yaşında olmakla ve ya cahil olmakla yada okumuş olmakla alakası yokken bir çocuğa eziyet etmemeyi ancak korkarak öğrenebilecekler ne yazıkki."