"Kuçu Kuçu" 3 Farklı Sahnede - Haberler
Haberi Paylaş

"Kuçu Kuçu" 3 Farklı Sahnede

Bültenler - Haberler | Kültür Sanat

Ödüllü iki oyuncu, Özgü Namal ve Selen Uçer'i bir araya getiren "Kuçu Kuçu" 3 farklı yerde sahneleniyor.

Ödüllü iki oyuncu, Özgü Namal ve Selen Uçer'i ilk kez tiyatro sahnesinde bir araya getiren "Kuçu Kuçu"; 18 Aralık 2012, Salı akşamı saat 20:30'da Kozzy Kozyatağı Alışveriş ve Kültür Merkezi'nde, 19 Aralık 2012, Çarşamba akşamı saat 20:30'da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi'nde, 20 Aralık 2012, Perşembe akşamı saat 20:30'da ise Caddebostan Kültür Merkezi'nde (CKM) tiyatro severlerle buluşuyor! AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu'nun tek perdelik yeni oyunu "Kuçu Kuçu"; sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı, komediyle dramı bir arada sunan bir tarzla sahneye taşıyor.

Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan'ın oyunundan, Kerem Ayan'ın uyarlayıp yönettiği komedi - dram tarzındaki "Kuçu Kuçu"da; 6 yıl aradan sonra tiyatro sahnesine geri dönen Özgü Namal ve Selen Uçer oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyorlar.

AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu'nun tek perdelik yeni oyunu "Kuçu Kuçu"da her şey, önemli işadamı Kudret Bey'in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı Ragıp ve karısı Melis'i, adadaki villasına çağırmasıyla başlar. Kocasından önce gelen Melis'i, Kudret Bey'in karısı Melda karşılar. Melda ve Melis, tanışıp sohbet ederek kocalarının işten gelmesini beklemeye başlarlar. Zaman ilerledikçe sohbetin rengi değişir. Belki de onları bir araya getiren şey sadece kocalarının iş ilişkisi değildir; iki genç kadının geçmişlerindeki sırlar ortaya çıktıkça, olaylar da yavaş yavaş çığırından çıkar. Nezaket kuralları dâhilinde başlayan bu karşılaşma, acımasız bir hesaplaşmaya dönüşür…

Kerem Ayan'ın Fransızcadan uyarlayıp sahneye taşıdığı "Kuçu Kuçu"nun dekoru Gamze Kuş, ışık tasarımı ise Arek Nişanyan tarafından hazırlanıyor. Oyunun bir başka sürprizi ise; Bülent Ortaçgil'in, seyircilere Özge Fışkın'ın sesinden ulaşan unutulmaz şarkısı "Benimle Oynar Mısın?"…

Özgü Namal ve Selen Uçer'in performanslarıyla göz doldurduğu "Kuçu Kuçu"; 18 Aralık 2012, Salı akşamı Kozzy Kozyatağı Alışveriş ve Kültür Merkezi'nde, 19 Aralık 2012, Çarşamba akşamı Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi'nde, 20 Aralık 2012, Perşembe akşamı ise CKM'de sahnelenecek. Tümünün başlama saati 20:30 olan oyunlara ait biletler; Biletix'ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Selen Uçer, Özgü Namal, Ataköy, Kültür Sanat, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title