Kubat Haberleri

Kubat haber, Kubat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kubat - 13.10.2020
Tarsus Yeryüzü Pazarı hafta sonunda açılıyor
Tarsus Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Tarsus'ta Slowfood Yeryüzü Pazarının kurulması için yapılan girişimin ardından Uluslararası Slow Food Hareketinin onay vermesi ile birlikte kurum temsilcileri arasında işbirliği protokolü imzalandı. Daha sonra Makam-ı Danyal Cami yanında tarihi Kubat Paşa Medresesi önünde açılmasına karar verilen Yeryüzü Pazarında, yöreye ait yiyecek, içecek ve çeşitli ürünlerin sunum ve satışları gerçekleştirilecek.
Kubat - 12.10.2020
Son dakika haberleri: Milli sörfçü Çağla Kubat'ın Çeşme'de çalınan tekne motoru, jandarma ekiplerince bulundu
Son dakika haber: Milli sörfçü Çağla Kubat'ın İzmir'in Çeşme ilçesinde teknesinden çalınan 70 bin lira değerindeki motor, jandarma ekiplerince bulundu.
Kubat - 06.10.2020
Ankaragücü 23 futbolcu ile yollarını ayırdı. Başkent ekibi silbaştan
Başkent ekibi silbaştanErcan ATA, Ankara DHAAnkaragücü yeni sezona girerken kadroyu silbaştan değiştirdi.
Kubat - 14.09.2020
IKBY Başbakan Yardımcısı Talabani'den "Peşmerge'nin yeniden Kerkük'te konuşlandırılacağı" iddiası :...
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani, Türkmen ve Arapların karşı çıktığı Peşmerge güçlerinin Kerkük'te yeniden konuşlandırılması konusunda Erbil ile Bağdat'ın uygun yöntem üzerinde çalıştığını iddia etti.
Kubat - 23.07.2020
Son dakika haberleri: İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, lehte yaptığı konuşmada, TBMM Başkanlığının tutumunun İçtüzük'e ve Anayasa'ya uygun olduğunu vurguladı.
Kubat - 17.07.2020
Son Dakika: IKBY Bağdat Temsilcisi: "Erbil'in önceliği Bağdat'la yaşanan sorunları diyalogla çözmek"
Bağdat ile en son görüşmemizde petrol ihracatıyla ilgili tüm verileri merkezi yönetim heyetine şeffaf şekilde teslim ettik. Ancak bazen Bağdat'tan petrol gibi konulara aşırı merkeziyetçi bir bakışla yaklaşılıyor. Irak, halkın yüzde 85'inin 'evet' dediği Anayasa'ya göre, merkezi değil federal bir devlettir." Faris İsa, Bağdat'ın IKBY ve diğer bölgelerdeki memurların maaşlarını ödemekle sorumlu olduğunu vurgulayarak, IKBY'deki memur maaşlarının ödenmesi konusunda da ciddi müzakerelerin olduğunu, yakında Erbil'den Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani liderliğindeki heyetin Bağdat'ı ziyaret edeceği bilgisini paylaştı.
Kubat - 14.07.2020
Irak'ta yarım milyar dolara mal olan elektrik santrali açıldı
Erbil'in Habat ilçesinde 564 milyon dolar maliyetle inşan edilen elektrik santralinin açılışına IKBY Başbakanı Mesrur Barzani, Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ile tesisi inşa eden Güney Koreli firmanın temsilcileri katıldı.
Kubat - 09.07.2020
IKBY, "İranlı vatandaşların baskını" nedeniyle sınır kapısını kapattı
İran vatandaşlarının, pasaport olmadan ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymadan sınırı geçtiğini ve bunun üzerine arbede çıktığını söyleyen Karadaği, IKBY Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani'nin talimatıyla sınır kapısının 24 saat geçişlere kapatıldığını aktardı.
Kubat - 23.06.2020
KYB Eş Başkanı Cengi'den "Erbil'deki koalisyon hükümetinden çekilebiliriz" uyarısı
KYB'li Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani başkanlığında bir heyet, bugün Erbil'den Bağdat'a giderek bütçe ve petrol sorununun çözülmesi için merkezi hükümet yetkilileriyle görüşecek.
Kubat - 22.06.2020
Son dakika haberi! IKBY heyeti yarın Irak'ı ziyaret edecek
IKBY Başkan Yardımcısı Kubat Talabani başkanlığındaki bir heyet, yarın Irak'a ziyaret gerçekleştirecek.
Kubat - 22.06.2020
Çene ve yüz kemiği kırıklarına endoskopik müdahale
Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Dr.
Kubat - 07.06.2020
Pandemi döneminde 47 şarkı yapmış
Ardından SüperStar Ajda Pekkan "Yan" ve "Strech" ile başarısını perçimledi. "Yan" şarkısı Claude Challe'in Buddha Select albümünde yer aldı ve 58 Ülkede dinlendi. Böylece ülkemizi Türk Besteci olarak yurt dışıda da başarıyla temsil etti. Zerrin Özer'e 6 yıl vokallikte yapan ünlü sanatçının şarkılarını verdiği diğer sanatçılar ve şarkıları ise Zerrin Özer "Ömür Geçiyor", "Anamın Ak Sütü", "Çok Mutluyum", "Hata", Bengü "Yalansın", "Aşk Mevsimi", Kubat "Sararmış Fotoğraflar", Gökhan Özen " Teslim Al", Zeliha Sunal " Tarçın", "Aşkın Şifresi", Yeşim Salkım "Sevgilim", Reyhan Karaca " Hayat Arkadaşım", Nazan Şoray " Mültecin Olayım", "Öldür Öyle Git", "Aşkım Benim", "Es Geç Aşk, Pınar Eliçe " Elimiz Mahkum", Sibel Turnagöl " 0 Yıllık Aşk", Yıldız Kaplan " Zor Değil", "Canikom", "Lütfen", " Zerafet" olarak sıralanıyor.
Kubat - 01.06.2020
IKBY'de 6 günlük kapsamlı sokağa çıkma yasağı
IKBY İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani, Yardımcısı Kubat Talabani ve Sağlık Bakanı Saman Berzenci ile yapılan görüşme sonrası bölgede korona virüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla Erbil, Süleymaniye, Duhok ve Halepçe kentlerinin yanı sıra Raperin ile Germiyan bölgelerinde 1 Haziran saat 18.
Kubat - 19.05.2020
Türkiye'nin kültür hazineleri sahnesinde "Evde Bayram Konserleri"
Konserlerin program takvimi ve sanatçıları şöyle: "20 Mayıs - Ferman Akgül ve Ethnic Band - Türküler ve Folk Rock Ezgileri (Kapadokya) 21 Mayıs - Serkan Çağrı ve Balkan Ensemble & Elif Buse Doğan - Trakya ve Balkan Ezgileri (Patara Antik Kenti) 22 Mayıs - Yusuf Güney (Efes Antik Kenti) 23 Mayıs - Murat Karahan ve Antalya Devlet Opera Balesi Orkestrası - TSM Konseri (Hierapolis Antik Tiyatrosu) 24 Mayıs - Kubat - Vazgeçilmeyen Türküler (Safranbolu) 25 Mayıs - Fettah Can (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) 26 Mayıs - Mazhar Alanson (İstanbul Arkeoloji Müzesi)" Bu arada, konserlerin organizasyonu sürecinde salgın kapsamında gerekli tedbirlerin alındığı, hijyen ve güvenlik önlemlerine harfiyen uyulduğu bildirildi.
Kubat - 09.05.2020
Cumhurbaşkanlığınca başlatılan "7 Tepeden 7 Kıtaya" konserleri ramazanda ve bayramda devam edecek
Cumhurbaşkanlığının, 23 Nisan'da "7 Tepeden 7 Kıtaya" projesiyle İstanbul'dan başlatılan konserler dizisini, ramazan ve Ramazan Bayramı sürecinde Türkiye'nin farklı şehirlerine yayarak devam ettireceği vurgulanan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Cumhurbaşkanlığı, bu kez de Türkiye'nin tarihi değerlerini yansıtan 7 ayrı noktada düzenlediği 7 farklı konserle Türk milletini evlerinde geçirmekte olduğu şu günlerde hem adeta tarih içinde bir yolculuğa çıkaracak hem de müziğin farklı türlerinden oluşturulmuş çok renkli bir konser programıyla, yılın bu en özel günlerinde gönüllere dokunacak. Kapadokya, Afrodisyas, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu ve İstanbul'da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde gerçekleşen konserlerde Ferman Akgül, Şirin Pancaroğlu-Bora Uymaz, Serkan Çağrı, Yusuf Güney, Murat Karahan, Kubat, Fettah Can izleyiciyle buluşacak.
Kubat - 09.05.2020
Cumhurbaşkanlığı'ndan 7 ayrı noktada 7 farklı konser
Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, 'Kıtaların buluştuğu İstanbul'dan dünyaya sevgi ve birlik mesajı' sloganıyla düzenlenen ve pek çok önemli sanatçının katıldığı '7 Tepeden 7 Kıtaya' konseri, bir geleneğin başlangıcını müjdeliyor. Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı, başlattığı konserler dizisini, ramazan ayı ve Ramazan Bayramı sürecinde Türkiye'nin farklı şehirlerine yayarak, devam ettirecek. Cumhurbaşkanlığı, bu kez de Türkiye'nin tarihi değerlerini yansıtan 7 ayrı noktada, 7 farklı konser düzenleyecek.  KONSER PROGRAMLARI SOSYAL MEDYADAN YAYILANACAK Bu kapsamda, Kapadokya, Afrodisias, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu ve İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi'nde gerçekleşecek konserlerde Ferman Akgül, Şirin Pancaroğlu–Bora Uymaz, Serkan Çağrı, Yusuf Güney, Murat Karahan, Kubat, Fettah Can izleyiciyle buluşacak.
Kubat - 02.05.2020
IKBY, Bağdat'ın kestiği memur maaşlarını ödeyecek
Hükümetin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani, merkezi hükümetin bütçe ve memur maaşlarının kesilmesi kararını görüşmek üzere 30 Nisan'da Bağdat'ta temaslarda bulunan Başbakan Yardımcısı Kubat Talabani ve beraberindeki heyetle Erbil'de bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kubat Haberleri | Kubat Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Kubat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kubat kimdir, hayatı ve biyografisi. Mamak FK: 3-0.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 13:36:52. #1.15#

title