Kuaförlükten Ünlü Bir Modelliğe!

Kuaförlükten Ünlü Bir Modelliğe!

İngiltere'nin En Seksi Güzellerinden Keeley Hazell Playboy'un Teklifini Geri Çevirmiş Hazell 16 Yaşında Okulu Bırakıp Bir Kuaförde Çalışmaya Başlamış. Burada Edindiği Arkadaşları Onu Modellik Yapması İçin İkna Etmişler ve Bu Hayatındaki Dönüm Noktası Olmuş.

Kuaförlükten Ünlü Bir Modelliğe!

İNGİLTERE`NİN EN SEKSİ GÜZELLERİNDEN KEELEY HAZELL PLAYBOY`UN TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRMİŞ HAZELL 16 YAŞINDA OKULU BIRAKIP BİR KUAFÖRDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ. BURADA EDİNDİĞİ ARKADAŞLARI ONU MODELLİK YAPMASI İÇİN İKNA ETMİŞLER VE BU HAYATINDAKİ DÖNÜM NOKTASI OLMUŞ.

Bu teşvikle kuafördeki işini bırakıp Lewisham Koleji`inde moda tasarım okumaya başlamış.

Fakat okula uzun süre devam etmemiş. 17 yaşındayken, başta tereddütleri olmasına rağmen, Daily Star gazetesinin 'Plaj Güzeli' yarışmasına fotoğraflarını göndermiş ve yarışmayı kazanmış.

Bu da ona The Sun gazetesinin ünlü 3. sayfa güzeli olma şansını sunmuş. Bu şansı iyi kullanan Hazell gelmiş geçmiş en arzulanan 3. sayfa güzelleri arasına adını yazdırmış.

Çeşitli magazin dergilerinin kapaklarını süsleyen Keeley, Ocak ayının başında eski erkek arkadaşıyla çektiği seks kasedinin internete yayılmasıyla sıkıntılı günler yaşamış.

'Zoo' dergisinin seksi modeli Keeley, ünlü erkek dergileri FHM ve Loaded`ın en seksi kadınlar listesinde zirveyi kapmış.

Kendisine Playboy tarafından yapılan cömert(!) teklifi ise tamamen soyunmak istemediği gerkeçesiyle karşı çıkmış. Şu sıralardaysa Keeley Hazell 2008`de takvimi olan ünlüler arasında yer alıyor. İşte 1986 doğumlu Keeley`nin cesur pozlarından oluşan takvim sayfalardan bazıları.

Kaynak: Gecce