Kuaför Haberleri

Kuaför haber, Kuaför son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuaför - 10.9.2020
Vali Yerlikaya'dan muhtarlara Kovid-19 denetimlerine destek için çağrı Açıklaması
İstanbul'da bugün yapılan denetimler, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu toplu ulaşım araçları ile yeme ­içme ve eğlence yerleri, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, kahvehane, çay bahçesi, düğün, nikah salonları, berber, kuaför, internet kafeler, otogar, taksi ve duraklar, park, piknik ve lunapark gibi yaşam alanlarını kapsıyor.
Kuaför - 9.9.2020
Son dakika haberi | Ağrı'da karantina kurallarını ihlal eden 7 kişiye para cezası
Valilik'ten yapılan açıklamaya göre, kentte oluşturulan ekipler market, spor salonu, camiler, kuaförler, nikah törenleri, çay bahçeleri ve pazar yerleri gibi toplu yaşam alanlarının da aralarında bulunduğu 594 yerde denetim gerçekleştirdi.
Kuaför - 9.9.2020
Türkiye genelinde Kovid-19 tedbirleri denetlenecek
Denetimler vatandaşların yoğun olduğu yerlerde gerçekleştirilecek Denetimlerin, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, kafe, restoranlar gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, sosyete pazarları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, otogarlar, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, lunapark/tematik parklar ve plajlar, cadde ve sokaklar gibi yaşam alanlarını kapsayacak şekilde planlanacağı kaydedildi.
Kuaför - 9.9.2020
Son dakika haberi | İçişleri: Yarın ülke genelinde kapsamlı koronavirüs denetimi gerçekleştirilecek
VATANDAŞLARIN YOĞUN OLDUĞU YERLERİ KAPSAYACAK Denetimler, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, kafe, restoranlar gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, sosyete pazarları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet salonları ve elektronik oyun yerleri, otogarlar, ticari taksiler, taksi durakları, park ve piknik alanları, lunapark ve tematik parklar ile bilumum yaşam alanlarını kapsayacak şekilde planlanacak.
Kuaför - 9.9.2020
Valiler, kaymakamlar, belediye başkanlarının katılımı ile yarın korona virüs denetimi yapılacak
Genelgede, salgının son günlerdeki yayılım seyri göz önünde bulundurulduğunda hayatın her alanında mevcut tedbirlere uyulmasının öneminin bir kez daha ortaya çıktığı ifade edildi. Bu kapsamda korona virüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için 10 Eylül Perşembe günü tüm il ve ilçelerde bizzat valiler, kaymakamlar, belediye başkanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, köy/mahalle muhtarları, meslek odaları, genel kolluk birimleri (polis, jandarma, sahil güvenlik) ve özel kolluk görevlilerinin (zabıta, özel güvenlik vb.) katılımıyla oluşturulan ekipler tarafından "sağlık için hepimiz için" mottosu ile yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel denetimler gerçekleştirilecek. Denetimler, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, kafe, restoranlar gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, sosyete pazarları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, otogarlar, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, lunapark/tematik parklar ve bilumum yaşam alanlarını (plajlar, cadde ve sokaklar vb.
Kuaför - 9.9.2020
TESK Genel Başkanı Palandöken'den kadın girişimci esnafa destek çağrısı Açıklaması
Konfederasyonun sicil kayıtlarına göre girişimci kadın esnaf ve sanatkarların en çok tercih ettiği mesleklerin başında bakkal, büfe ve market işletmeciliğinin geldiğini bildiren Palandöken, şu ifadeleri kullandı: "Lokantacılık, kadın kuaförlüğü, konfeksiyonculuk ve servis aracı işletmeciliği de son bir yılda kadın esnaf ve sanatkarlarımızın en gözde meslekleri arasında.
Kuaför - 9.9.2020
Denizli'de 2 mahalle karantinaya alındı
Çardak Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Gemiş ve Gemişpınarı mahallelerinde koronavirüs tedbirleri nedeniyle karantinaya alındığı duyuruldu. İki mahallede koronavirüs salgınının yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla saat 24.00'ten itibaren 14 gün süreyle karantina uygulamasının başlatıldığı bildirildi.  Açıklamada, "Karantina süresince süt tankerleri, manav, fırın ve bakkallar açık bırakılacak, berber, kuaför salonları, lokanta ve kahvehaneler kapalı kalacaktır.
Kuaför - 8.9.2020
Son dakika haberi | Denizli'de iki mahalle Kovid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Açıklamada, "Karantina süresince süt tankerleri, manav, fırın ve bakkallar açık bırakılacak, berber, kuaför salonları, lokanta ve kahvehaneler kapalı kalacaktır.
Kuaför - 8.9.2020
Ağrı'da karantina kuralını ihlal eden 4 kişiye 12 bin 600 lira para cezası
Valilik'ten yapılan açıklamaya göre, 124 kişiden oluşan ekiplerle nikah salonları, market, spor salonu, camiler, çay bahçeleri, pazar yerleri, kuaför ve restoran gibi toplu yaşam alanlarının da aralarında bulunduğu 550 iş yerinde denetim yapıldı.
Kuaför - 8.9.2020
Kızılcahamam'da dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Belediyeye ait ilaçlama ekipleri, normalleşme süreci kapsamında ilçe genelindeki ibadethane, eczane, berber, kuaför, taksi durakları, bina girişleri, cadde ve sokakların yanı sıra karantina altına alınan binaları da dezenfekte etmeye devam ediyor.
Kuaför - 8.9.2020
Son dakika haberleri... Seydişehir'de zabıta ekiplerinden Kovid-19 denetimi
Belediye Başkanı Tutal, açıklamasında şunları kaydetti: "Salgının başından beri Seydişehir'de zabıta ekiplerimiz alışveriş merkezleri, pazar yerleri, kuaför ve güzellik merkezleri, internet kafeler başta olmak üzere, toplu taşıma araçlarında, taksi duraklarında, piknik alanlarında, çay bahçelerinde denetlemelerine devam etti.
Kuaför - 7.9.2020
Son Dakika: Ağrı'da karantina kuralını ihlal eden 7 kişiye para cezası
Ağrı'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina kuralına uymadıkları belirlenen 7 kişiye 22 bin 50 lira ceza uygulandı. Valilikten yapılan açıklamaya göre, 275 kişiden oluşan ekiplerle spor salonu, camiler, çay bahçeleri, pazar yerleri, kuaför ve restoran gibi toplu yaşam alanlarının da aralarında bulunduğu 415 iş yerinde denetim gerçekleştirildi.
Kuaför - 7.9.2020
KKTC'de artan vak'a sayısı nedeniyle okulların 1 Ekim'e kadar açılmaması istendi
Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu toplantısında eğlence yerlerinin tamamen kapatılması, güzellik merkezlerinin ve masaj salonlarının 1 Ekim'e kadar kapatılması, kuaför ve berberlerin ciddi şekilde kurallara uyması için uyarılması, kuralların uyulmadığı tespit edilen yerlerin kapatılması, etüt, ana okulu, ilk orta ve yüksek eğitim yerlerinin 1 Ekim'e kadar açılmaması (birebir hizmet veren özel eğitim yerleri hariç), 1 Ekim'e kadar yapılacak doğum günleri, sünnet, nişan cenaze ve mevlit ile düğünlerin yapılmaması, 1 Ekim'e kadar çocuk oyun alanları ve parklarının kapatılması, antrenman ve spor müsabakalarının 1 Ekim'e kadar yapılmamasına kararlaştırıldı.
Kuaför - 5.9.2020
Ağrı'da karantina kuralını ihlal eden 7 kişiye 22 bin 50 lira ceza
Valilikten yapılan açıklamaya göre, 275 kişiden oluşan ekiplerle, kuaför, spor salonu, cami, pazar yerleri, çay bahçeleri ve restoranların da aralarında bulunduğu bin 352 iş yerinde denetim yaptı.
Kuaför - 5.9.2020
Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek'ten koronavirüs denetimi
Şimşek, Gölbaşı Belediyesinin camiler, duraklar, aile sağlık merkezleri, kıraathaneler, berber ve kuaförler gibi vatandaşların yoğun olarak kullandıkları alanlarda temizlik ve ilaçlama çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Apartmanlarımızda da temizlik çalışmalarımız devam ediyor.
Kuaför - 4.9.2020
Ağrı'da karantina kuralını ihlal eden 5 kişiye 15 bin 750 lira ceza
Valilikten yapılan açıklamaya göre, 121 kişiden oluşan ekiplerin katılımıyla kafe, restoran, çay bahçeleri, cami, kuaför ve spor salonlarının da aralarında bulunduğu 478 iş yerinde kontroller gerçekleştirildi.
Kuaför - 4.9.2020
Bitlis'te Kovid-19 denetimleri
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelgeler çerçevesinde kent merkezi ve ilçelerinde market, konaklama tesisi, şehir içi ve şehirler arası otobüs, ticari taksi, kuaför salonları, restoran, spor ve düğün salonları gibi birçok alan denetlendi.
Kuaför - 4.9.2020
Hüyük'te kaymakam ve belediye başkanından Kovid-19 denetimi
İlgili kurum ve kuruluşların yöneticileri ve personeli, mahalle muhtarları, meslek odaları, kolluk kuvvetleri ve zabıta ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen denetimlerde, alışveriş merkezleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, çay bahçesi, kıraathane, konaklama tesisleri, düğün ve nikah yapılan yerler, berber ve kuaför, güzellik salonları, internet kafeler, toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, parklar, cadde ve sokaklar gibi yaşam alanları temizlik, maske ve fiziki mesafe kurallarına uyulup uyulmadığına bakılarak kontrol edildi.
Kuaför - 4.9.2020
Son dakika haberi: Bağcılar'da Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetimler sürüyor
Uygulamada zabıta ekipleri, salgının son dönemdeki seyrini göz önünde tutarak alışveriş merkezleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, eczane, berber, kuaför, güzellik merkezleri, internet kafe, elektronik oyun yerleri, yaşam alanları ve kamu kurumlarını kontrol etti.
Kuaför - 4.9.2020
Gölcük'te Kovid-19 tedbirleri denetimi
İlçe merkezinde yapılan denetimlere, Kaymakam Cengiz Karabulut, Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Çolular, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mahir Sarıdağ, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Teoman Yaman, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül ve muhtarlar da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuaför Haberleri | Kuaför Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kuaför haberleri, son dakika kuaför haber ve gelişmeleri burada. Kartal'da koronavirüs denetimleri devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 01:31:24. #1.14#
title