Kuaför Haberleri

Kuaför haber, Kuaför son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuaför - 3.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -İşyerinden genel ve detaylar -Makinenin çalışması bardak üretimi -Gamze Çınar'ın konuşması -Davut Çınar'ın konuşması Haber-Kamera: Bedir ALTUNOK / KARS, =========================== Engelli, yaşlı ve kimsesizlere özel kuaför ERZURUM'un merkez Aziziye ilçe Belediyesi, engelli ve kimsesiz vatandaşlar için özel kuförlük hizmeti veriyor.
Kuaför - 3.9.2020
TÜRSAB'DAN KORONAVİRÜS DÖNEMİNDE KONGRE VE FUARLAR 'YAPILABİLİR' ÇAĞRISI -1
TÜRSAB'DAN KORONAVİRÜS DÖNEMİNDE KONGRE VE FUARLAR 'YAPILABİLİR' ÇAĞRISI-1 Koronavirüs döneminde toplantı, kongre ve organizasyonların durumunu değerlendirmek amacıyla yapılan toplantıda konuşan TÜRSAB M.I.C.E İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, "başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sağlık Bakanımız ve bilim kurulu üyelerimiz, ilgili STK ve bürokratlara bazı önlemlerle toplantı, kongre ve organizasyon yapmak mümkündür çağrısını yapmalarını istiyoruz" dedi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), yeni dönemde kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bugününü ve geleceğini konuşmak amacıyla toplantılar, teşvikler, konferanslar, sergiler sektöründen 16 dernek temsilcisi ve turizm sektörü paydaşlarıyla Şişli'deki bir otelde toplandı. Programa, TÜRSAB M.I.C.E.(Toplantılar, Teşvikler, Konferanslar, Sergiler) İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Eker, Türkiye Otelciler Birliği(TÜROB) Yönetim Kurulu Başkanı Müberra Eresin ve Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tevfik Nane ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. Covid-19 ve M.I.C.E sektörü 'Günümüz ve Gelecek" başlıklı bir konferans ve 'Yeni dönem, yeni bakış" başlıklı bir de panelin gerçekleştiği programda örnek teşkil etmesi için organizasyon öncesi yapılan hazırlıklar ve alınan önlemlerin anlatıldığı bir film izletildi. Ayrıca Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara ve Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal, toplantılarda alınması gereken sağlık tedbirleri ve önlemleri hakkında bilgi verdi. CUMHURBAŞKANI VE SAĞLIK BAKANINA SEKTÖR ÇAĞRISI Programda açılış konuşması yapan TÜRSAB M.I.C.E İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, 'Kapsamlı bir aşı ve tedavi bulunana dek bununla yaşıyor ve yaşamaya çalışıyor olacağımız, hepimizin malumudur. Biz turizmciler olarak insan sağlığı ve yaşamın ötesinde daha önemli bir şey olmayacağının bilincindeyiz. Yaptığımız her işte önce insan, önce insan memnuniyeti hedefi ile yola çıkıyoruz. Tam da bu noktada 1 Haziran itibarıyla hayatımızda yeni bir dönem başladı. Bu dönem tedbir ve önlemlerle hayatımıza devam edeceğimiz bir dönemdir. Bu dönemde havayolları, kuaförler, AVM'ler başta olmak üzere neredeyse tüm sektörler faaliyetine başladı.
Kuaför - 3.9.2020
Son dakika haberleri: Boşanma aşamasındaki eşi ile 1 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi yaraladıktan sonra intihar etti
Gelen son dakika haberine göre Boşanma aşamasındaki eşi ile 1 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi yaraladıktan sonra intihar etti İZMİR'in Gaziemir ilçesinde, boşanma aşamasındaki Göksal Doğru, kuaför dükkanı işleten eşinin işyerinde katliam yaptı.
Kuaför - 2.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Boşanma aşamasındaki eşi ile 1 kişiyi öldürüp, 1 kişiyi yaraladıktan sonra intihar etti İZMİR'in Gaziemir ilçesinde, boşanma aşamasındaki Göksal Doğru, kuaför dükkanı işleten eşinin işyerinde katliam yaptı.
Kuaför - 2.9.2020
İSTANBUL-TÜRSAB'DAN KORONAVİRÜS DÖNEMİNDE KONGRE VE FUARLAR 'YAPILABİLİR' ÇAĞRISI
Koronavirüs döneminde  toplantı, kongre ve organizasyonların durumunu değerlendirmek amacıyla yapılan toplantıda konuşan TÜRSAB M.I.C.E İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, "başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sağlık Bakanımız ve bilim kurulu üyelerimiz, ilgili STK ve bürokratlara bazı önlemlerle toplantı, kongre ve organizasyon yapmak mümkündür çağrısını yapmalarını istiyoruz" dedi.  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), yeni dönemde kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bugününü ve geleceğini konuşmak amacıyla toplantılar, teşvikler, konferanslar, sergiler sektöründen 16 dernek temsilcisi ve turizm sektörü paydaşlarıyla Şişli'deki bir otelde toplandı. Programa, TÜRSAB M.I.C.E.(Toplantılar, Teşvikler, Konferanslar, Sergiler) İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Eker, Türkiye Otelciler Birliği(TÜROB) Yönetim Kurulu Başkanı Müberra Eresin  ve Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tevfik Nane ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. Covid-19 ve M.I.C.E sektörü "Günümüz ve Gelecek" başlıklı bir konferans ve "Yeni dönem, yeni bakış" başlıklı bir de panelin gerçekleştiği programda örnek teşkil etmesi için organizasyon öncesi yapılan hazırlıklar ve alınan önlemlerin anlatıldığı bir film izletildi.  Ayrıca Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara ve Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal, toplantılarda alınması gereken sağlık tedbirleri ve önlemleri hakkında bilgi verdi.   CUMHURBAŞKANI VE SAĞLIK BAKANINA SEKTÖR ÇAĞRISI  Programda açılış konuşması yapan TÜRSAB M.I.C.E İhtisas Başkanı Hüseyin Kurt, "Kapsamlı bir aşı ve tedavi bulunana dek bununla yaşıyor ve yaşamaya çalışıyor olacağımız, hepimizin malumudur. Biz turizmciler olarak insan sağlığı ve yaşamın ötesinde daha önemli bir şey olmayacağının bilincindeyiz. Yaptığımız her işte önce insan, önce insan memnuniyeti hedefi ile yola çıkıyoruz. Tam da bu noktada 1 Haziran itibarıyla hayatımızda yeni bir dönem başladı. Bu dönem tedbir ve önlemlerle hayatımıza devam edeceğimiz bir dönemdir. Bu dönemde havayolları, kuaförler, AVM'ler başta olmak üzere neredeyse tüm sektörler faaliyetine başladı.
Kuaför - 2.9.2020
Kız arkadaşını gezdirmek için otomobil çaldığı iddia edilen şüpheli tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri, Adapazarı ilçesindeki bir oto kuaförü önündeki aracın çalınmasına ilişkin çalışma başlattı.
Kuaför - 2.9.2020
ABD'de meclis başkanı kuaförde maskesiz yakalandı
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Demokrat Nancy Pelosi, kuaför salonunda maskesiz görüntülendi.
Kuaför - 2.9.2020
Nancy Pelosi, kuaförde maskesiz görüntülenince büyük tepki topladı
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, San Francisco'da bulunan bir kuaförde maskesiz görüntülendi.
Kuaför - 2.9.2020
Son dakika haberleri... Kayseri jandarma 1 ayda 9 terör şüphelisini yakaladı
Ayrıca komutanlıkça çocuk ve kadın ile ilgili işlemlerin yürütülmesinde paydaş olan diğer kurum ve kuruluşlara koordine kurularak faaliyetlerin bütünlük içinde yürütülmesi sağlanmaktadır. Korona virüs (COVİD-19) salgınıyla etkin mücadele edebilmek için eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 5 uygulamada; 126 berber/kuaför/güzellik merkezi, 21 ticari taksi, 61 pazar yeri/sosyete pazarı, 186 şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım aracı, 427 kahvehane/kıraathane, 7 hamam/sauna, 265 lokanta/restoran/kafe vb.
Kuaför - 2.9.2020
Bursa'da Bucos 2020 heyecanı yaşanıyor
Fuarla ilgili bilgi veren Network Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eker, fuara yoğun bir ilgi olduğunu Türkiye'nin 6 farklı bölgesinden, başta Bursa, İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 12 farklı ilimizden 46 firmanın fuara katılım gösterdiğini ifade etti. Eker ayrıca sağlıklı bir ticari ortamın tesis edilmesinin öncelikleri olduğunu, bununla ilgili TOBB tarafından iletilen uyulması gereken önlemler doğrultusunda sosyal mesafe, maske, hijyen, dezenfektan kullanımı, ateş ölçer ve HES kodu gibi tüm önlemlerin titizlikle yerine getirileceğini belirterek sektör profesyonelleri ile güzellik sektörüne ilgi duyanları fuara davet etti. Hasan Eker son olarak fuara destek veren Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonuna, Bursa Kuaförler Odasına, Bursa Berberler Odasına, Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneğine (BESDER) ve katılımcı tüm firmalara teşekkür etti.
Kuaför - 2.9.2020
Çanakkale'de bir mahalle ve sokak karantinaya alındı
Toplantıda ayrıca, toplu ibadetlerin ertelenmesi, cenaze defin işlemlerinin kalabalık ortamlar oluşturulmadan yerine getirilmesi ve taziye ziyaretlerinin toplu bir şekilde yapılmaması konusunda vatandaşların bilgilendirilmesi, berber, kuaför gibi iş yerleri de geçici olarak durdurulması kararlaştırıldı.
Kuaför - 1.9.2020
Son dakika haber | Dursunbey'de kahvehane işletmecileri ve berberlerle salgın tedbirleri toplantısı
Son dakika haberlerine göre Dursunbey Kaymakam Vekili Bilal Ölmez, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirlere yönelik ilçedeki çay ocağı ve kahvehane işletmecileri, berber ve kuaförlerle bir araya geldi.
Kuaför - 1.9.2020
Son Dakika | Kırklareli'nde Kovid-19 tedbirlerine uyan işletmelere belge veriliyor
Kırklareli Valiliğince yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uyan ve yapılan denetimlerde yüksek puan alan işletmelere "Yıldızlı İşletme" belgesi veriliyor. Valilik tarafından, Kovid-19 sürecinde vatandaşların hizmet aldıkları işletmelerin güvenilirliğini anlayabilmeleri amacıyla "Yıldızlı İşletme" projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında oluşturulan 15 ekip, belge almak isteyen işletmeleri özel olarak denetliyor. Ekipler, restoran, kafe, berber, kuaför, market, spor merkezi, alışveriş merkezi, kahvehane, çay bahçesi, lokal, düğün salonu ve internet kafe gibi iş yerlerinin "Sağlık Bakanlığı Kovid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi" ile Bakanlık genelgelerinde yer alan usul ve esaslara uyup uymadıklarını düzenli olarak takip ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuaför Haberleri | Kuaför Haber - Haberler - Sayfa 5 - Kuaför haberleri, son dakika kuaför haber ve gelişmeleri burada. Fren yerine gaza bastı, kuaföre girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 07:03:00. #1.15#
title