Kredi Yurtlar Kurumu Haberleri

Kredi Yurtlar Kurumu haber, Kredi Yurtlar Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kredi Yurtlar Kurumu - 17.05.2021
Karantinada olması gereken kişi trafikte yakalandı
Kırklareli'nde korona virüs mücadelesi kapsamında karantinada olması gereken 1 kişi trafik uygulamasında yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 07.05.2021
Çorum'da 7 kişinin KYK yurdundaki Kovid-19 karantinası sürüyor
Çorum'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında 7 kişinin Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantinasının sürdüğü bildirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 07.05.2021
FETÖ itirafçısı doktordan taciz suçlaması
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanan Ç.U, örgüt hakkında bildiklerini anlattı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 06.05.2021
Amasya'da karantina ihlali yapan 3 kişi yurda yerleştirildi
Amasya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, karantina kurallarına uymayan 3 kişi yurda yerleştirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 04.05.2021
Karantinada olması gereken kişi gezerken yakalandı
Kırklareli'nde korona virüs mücadelesi kapsamında karantinada olması gereken bir kişi, köy meydanında gezerken yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 03.05.2021
Kırklareli'nde karantinada olması gereken kişi köy meydanında yakalandı
Kırklareli'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki karantina uygulamasını ihlal eden kişi, köy meydanında gezerken yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 30.04.2021
Çorum'da 24 kişinin KYK yurdundaki Kovid-19 karantinası sürüyor
Çorum'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında 24 kişinin Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantinasının sürdüğü bildirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 30.04.2021
SAÜ'de Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Tezsiz Yüksek Lisans programı açıldı
SAÜ Sosyal Bilimler Enstitüsünde İlahiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesinden öğretim üyelerinin katılımı ile disiplinlerarası Manevi Danışmanlık ve Rehberlik ana bilim dalının kurulması ve Manevi Danışmanlık ve Rehberlik ikinci öğretim tezsiz yüksek lisans programı açılması Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylandı. Programın ana bilim dalı başkanlığını İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Meydan yürütecek. 2021 yılı güz döneminden itibaren öğrenci alınması planlanan program, Diyanet İşleri Başkanlığının hastaneler, Kredi Yurtlar Kurumu yurtları, ceza ve tutuk evleri, yaşlı bakım ve huzurevleri, yetimhane ve yetiştirme yurtları, dezavantajlı bireylere yönelik manevi destek hizmetleri ve aile rehberlik bürolarında görev alan, almak isteyenlerin ihtiyaç duydukları yeterlilikleri geliştirmeye yönelik eğitim verilecek.
Kredi Yurtlar Kurumu - 29.04.2021
İzmir'deki izinsiz 1 Mayıs gösterisinde gözaltına alınan kişinin Kovid-19 temaslısı olduğu belirlendi
İzmir'in Konak ilçesinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla izinsiz olarak gösteri yapmak isteyen grup içinde yer alan ve gözaltına alınan kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) temaslısı olduğu ve karantinayı ihlal ettiği belirlendi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 29.04.2021
Erzincan'da izolasyon kurallarını ihlal eden 4 kişi yurtta karantinaya alındı
Bu kişiler daha sonra teslim edildikleri sağlık görevlilerince Erzincan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ait yurdunda karantinaya alındı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 29.04.2021
Çorum'da karantinada olması gerekirken pazarda satış yapan kişi KYK yurduna yerleştirildi
Çorum'un Osmancık ilçesinde zabıta ekiplerinin Hayat Eve Sığar (HES) kodu denetiminde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) temaslısı olduğu için karantinada olması gerekirken pazarda satış yaptığı tespit edilen kişi, polis ve sağlık ekiplerince KYK yurdunda karantinaya alındı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 28.04.2021
Karantinada olması gerekirken trafikte yakalandı
Kırklareli'de korona virüs nedeniyle karantinada olması gerekirken trafikte yakalanan şahıs, 3 bin 150 lira ceza kesilerek yurda yerleştirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 28.04.2021
Kırklareli'nde karantinada olması gereken kişi trafik uygulamasında yakalandı
Kırklareli'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulamasını ihlal eden kişi, trafik uygulamasında yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 24.04.2021
Karantinada olması gerekirken çarşıda gezerken yakalandı
Kırklareli'nde korona virüs karantina kurallarına uymadığı tespit edilen kişi, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 24.04.2021
Kırklareli'nde karantinada olması gereken kişi çarşıda yakalandı
Kırklareli'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki karantina uygulamasını ihlal eden kişi, çarşıda gezerken yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 22.04.2021
Çorum'da 16 kişinin KYK yurdundaki Kovid-19 karantinası sürüyor
Çorum'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında 16 kişinin Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantinasının sürdüğü bildirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 22.04.2021
Erzincan'da izolasyon kurallarını ihlal eden 5 kişi yurtta karantinaya alındı
Bu kişiler daha sonra teslim edildikleri sağlık görevlilerince Erzincan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ait yurdunda karantinaya alındı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 21.04.2021
Karantinada olması gereken kişi gezerken trafikte yakalandı
Ekipler tarafından tespit edilen B.G karantina kurallarına ihlal etmekten 3 bin 150 lira ceza uygulanırken Kredi Yurtlar Kurumu yurdunda karantinaya alındı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 21.04.2021
Kırklareli'nde karantinada olması gereken kişi trafik uygulamasında yakalandı
Kırklareli'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki karantina uygulamasını ihlal eden kişi, trafik uygulamasında yakalandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 19.04.2021
Son dakika haberleri... Afyonkarahisar'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 44 kişiye ceza kesildi
Son dakika haberi... Afyonkarahisar'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 44 kişiye ceza uygulandı.
Kredi Yurtlar Kurumu - 16.04.2021
Son dakika haber | Çorum'da 5 kişinin KYK yurdundaki Kovid-19 karantinası sürüyor
Son dakika gündem haberi... Çorum'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında 5 kişinin Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda karantinasının sürdüğü bildirildi.
Kredi Yurtlar Kurumu - 16.04.2021
Son dakika haber! Burdur'da karantinada olması gereken kişi trafik kazası geçirince yakalandı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Burdur'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulamasını ihlal eden kişi, yaptığı trafik kazası sonrası yakalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kredi Yurtlar Kurumu Haberleri | Kredi Yurtlar Kurumu Haber - Haberler - Sayfa 9 - Kredi Yurtlar Kurumu haberleri, son dakika kredi yurtlar kurumu haber ve gelişmeleri burada. Husumetlisine ateş ettikten sonra intihar etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 04:45:17. #1.16#

title