Kraliçe Elizabeth Akşam Yemeği İçin Kıyafet Değiştirdi

Kraliçe Elizabeth Akşam Yemeği İçin Kıyafet Değiştirdi

İngiltere Kraliçesi Ll. Elizabeth Onuruna Verilen Akşam Yemeği Öncesi Gece İkamet Edeceği Sheraton Otel'e Geçerek Kıyafetini Değiştirdi. Kraliçe'nin Giydiği Beyaz Elbise Göz Kamaştırdı.

Kraliçe Elizabeth Akşam Yemeği İçin Kıyafet Değiştirdi

İngiltere Kraliçesi ll. Elizabeth onuruna verilen akşam yemeği öncesi gece ikamet edeceği Sheraton Otel'e geçerek kıyafetini değiştirdi. Kraliçe'nin giydiği beyaz elbise göz kamaştırdı.

Saat 16:30 civarında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün davetlisi olarak Türkiye'ye gelen İngiltere Kraliçesi ll. Elizabeth Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüşmesinin ardından gece ikamet edeceği Sheraton Otel'e geçerek onuruna verilen akşam yemeği için kıyafet değiştirdi. Türkiye'ye siyah sade bir elbiseyle gelen ve Cumhurbaşkanı Gül ile bu kıyafetiyle görüşen Kraliçe Elizabeth onuruna verilen akşam yemeği için göz kamaştırıcı beyaz renkli elbise tercih etti.

Saat 18:30 civarında otele gelen kraliçe saat 20:30 civarında otelden ayrılarak Çankaya Köşkü'ne geçti. Kraliçe Elizabeth'in aracına binerken yanına battaniyeye benzer bir örtü alması ve aracın içerisinde ve bu örtüyü ayaklarının üstüne örtmesi dikkat çekti.

Kaynak: CHA