Kral Tanju Çolak'tan Kral Salata - Haberler
Haberi Paylaş

Kral Tanju Çolak'tan Kral Salata

Bültenler - Haberler | Güncel
Kral Tanju Çolak'tan Kral Salata

Bir zamanlar sahalarda fırtınalar estiren ünlü futbolcu Tanju Çolak, Gastronomi şehri Gaziantep'in lezzetlerine hayran kaldı.

Lezzetlerin güzelliğine dayanamayan ünlü futbolcu kolları sıvayıp mutfağa girdi. Gaziantep lezzetlerinin yanına yakışacak kendine özgü Kral salatası yaptı.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Gaziantep'e gelen Türkiye'nin unutulmaz gol kralı Tanju Çolak Has Sofram Resturanat'ta Gaziantep lezzetlerini tattı. Et köfte, Pirzola, Kuşkuyruğundan oluşan menüsünün yanına kendine özgü salatasını yaptı.

Gaziantep lezzetlerine övgüler düzen gol kralı Tanju Çolak kendisinin de mutfakta tek yapabildiği şeyin Kral salata olduğunu belirtti. Salatasının lezzet sırrının da içine katılmış sevgi olduğunu söyledi.

Bugüne kadar yediği kebaplar arasında en güzellerinden birisini Has Sofram'da tattım diyen Kral hayranlarını Gaziantep'i görmeye, lezzetlerini tatmaya çağırdı.

Has Sofram Restaurant işletmecisi Saim Sak Tanju çolağı ağırlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Sak;" Tanyu Çolak bey çok sıcak kanlı. Kebaplarımızı çok beğendi. Kebaplarımızın yanına yakışacağını düşündüğü Kral salata yapmak için mutfağımıza girdi. Kendisini ağırlamaktan çok mutlu olduk."dedi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title