Kral Pop Haberleri

Kral Pop haber, Kral Pop son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kral Pop - 02.05.2013
GKV Müzik Grubu Türkiye 3. Oldu
GKV Özel Okulları Müzik Grubu Vodafone Freezone sponsorluğunda düzenlenen 16. Liselerarası Müzik Yarışmasında 'En İyi Sahne Performansı Dalında' Türkiye 3. olarak büyük bir başarı elde eden GKV Liseleri Müzik Orkestrasıyla ilgili bir değerlendirme yapan Genel Müdür Yrd. Doç. Dr Atanur Vergili "Gaziantep'te 16 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen ve Adana, Mersin, Hatay, Kayseri, Diyarbakır, Şırnak ve Gaziantep illerinden 27 lisenin katıldığı bölge elemelerinde rakiplerini geride bırakarak finale kalan tek okul olan GKV Özel Okulları, İstanbul Bostancı Gösteri Merkezinde yapılan büyük finale Türkiye genelinde davet edilen 23 lise arasına girme başarısını gösterdi. Türkiye'den tüm liselerin katılımına açık olan yarışmaya 53 ilden 424 okul başvurdu. Şubat, Mart ve Nisan aylarında Antalya, İzmir, Ankara, Gaziantep, İstanbul ve Bursa'da yapılan elemelerde 53 ilden 424 okuldan müzik grupları performanslarını sergiledi. Toplamda yaklaşık 30 bin liseli genç, arkadaşlarını desteklemek, iyi müzik dinlemek ve eğlenmek için bir araya geldi. Vodafone FreeZone'un sosyal medya hesaplarından ve Kral Pop TV'den canlı olarak yayınlanan Vodafone FreeZone 16.
Kral Pop - 01.05.2013
Müzik Yarışması'nda En İyi Orkestra Seçildi
İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılan ve Kral Pop ekranlarından canlı yayınlanan yarışmaya bu yıl Türkiye'deki 53 ayrı ilden 424 okul başvurdu.
Kral Pop - 29.04.2013
16. Liselerarası Müzik Yarışması'nda Büyük Ödül
Türkiye'nin en kapsamlı müzik yarışması olan Vodafone Freezone 16. Liselerarası Müzik Yarışması'na 53 ayrı ilden 424 okul başvurdu. Türkiye'den 21 lise ile KKTC Telsim FreeZone 1. Liselerarası Müzik Yarışması birincisinin katıldığı finalde 23. finalist ise "Lisenin Yıldızı" sosyal medya projesiyle belli oldu. Yarışmanın büyük finaline katılmaya hak kazanan 23 liseyi, ünlü metal grubu Anthrax'ın solisti Joey Belladonna'nın de aralarında bulunduğu büyük jüri değerlendirdi. Finalde İcra Kategorisi'nde birinci olan İstanbul Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi, Vodafone FreeZone'dan müzik stüdyosu ödülünü kazandı. 28 Nisan 2013, İstanbul– Vodafone'un 25 yaş ve altındaki müşterilerine özel ayrıcalıklar sınduğu gençlik markası Vodafone FreeZone sponsorluğunda End Productions tarafından düzenlenen Vodafone FreeZone16. Liselerarası Müzik Yarışması'nın finali büyük bir coşkuyla gerçekleşti. 27 Nisan Cumartesi günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilen finalde, Türkiye ve KKTC'den finale kalan 23 lise, sahnede en iyi performanslarını sergileyerek, izleyenlere unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşattı. Vodafone FreeZone 16. Liselerarası Müzik Yarışması finali, Bostancı Gösteri Merkezi'ne gelemeyenler için Vodafone FreeZone'un sosyal medya hesaplarından ve Kral Pop TV'dede canlı olarak yayınlandı.
Kral Pop - 27.02.2013
Kral TV, 2. Kristal Fare Ödüllerini Canlı Yayınlıyor
Kral Pop Radyo'nun medya sponsoru olduğu Kristal Fare Ödülleri için oy verme işlemleri sürerken, Türkiye'nin ilk müzik televizyonu Kral TV'den önemli bir destek geldi.
Kral Pop - 31.01.2013
Bombaları Bir Bir Patlattı!
'TARZIMIZA UYMUYORSUN' DİYORLAR" 5 tane video klip kanalı şuan pop alıyor. Ben çok güzel bir beste yapayım, klibini çekeyim yayınlayacak bir tane kanal yok. Kral Pop, PowerTürk Pop, Number One Pop.
Kral Pop - 29.12.2012
Yalın Alaturkaya Göz Kırptı
Ünlü şarkıcı Yalın, Kral Pop TV ve Kral Pop Radyo'nun ortak yayınında, Mehmet Akbay'ın sunduğu 'Mehmet'in Gezegeni' programına konuk oldu.
Kral Pop - 04.11.2012
Dünyada Benim Gibi Bir Sanatçı Yok!
Sanat hayatı boyunca hiç konser vermeyen Orhan Gencebay, bahar aylarında konser yapacak.
Kral Pop - 04.11.2011
"Kral Pop Gençlerle Programı" Çan'da Çekildi
Kral TV'de yayımlanan "Kral Pop Gençlerle Programı"nın çekimleri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Çan Meslek Yüksekokulu'nda yapıldı.
Kral Pop - 04.11.2011
Kral Pop Ve Hepsi, Shell V-Power ile Yollarda
"Kral POP ve Hepsi, Shell V-Power ile Yollarda" etkinliğinin ilk durağı 11 Kasım tarihinde Eskişehir olacak.
title