KRAL ABDULLAH HABERLERİ

Kral Abdullah haber, Kral Abdullah son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kral Abdullah - 14.10.2017
Ürdün Veliaht Prensi Atış Taliminde
Suriye’deki iç savaş sebebiyle en çok mülteci ağırlayan ülkelerden biri olan Ürdün’de Kral Abdullah’ın oğlu veliaht prens Hüseyin bin Abdullah, birkaç silahla yaptığı atış talimlerini sosyal medya hesabında yayınladı.
Kral Abdullah - 13.10.2017
Hamas ve Fetih'in Uzlaşı Anlaşması İmzalaması
Abbas'ın ise Kral Abdullah'ın Filistin halkına verdiği destek ve çözüm konusunda gösterdiği çabadan övgüyle bahsettiği ifade edildi.
Kral Abdullah - 9.10.2017
Dev Konteyner Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti
İzmit Limanı'na gitmek üzere Suudi Arabistan'ın Kral Abdullah Limanı'ndan yola çıkan 366 metre uzunluğunda ve 143 bin 521 groston ağırlığındaki gemiye, boğazdan geçişi sırasında Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait "Kurtarma-4" ve "Kurtarma-10" römorkörleri refakat etti.
Kral Abdullah - 26.9.2017
Suudi Arabistan'da İlk Kadın Belediye Başkan Yardımcısı Atandı
Suudi Arabistan'da eski Kral Abdullah Bin Abdulaziz'ın 25 Eylül 2011'de yaptığı değişiklik ile kadınlar, 2015 seçimlerine katılmaya hak kazanmış, kısmen seçme ve seçilme hakkı elde etmişti.
Kral Abdullah - 11.9.2017
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Ürdün'de
Ürdün Kraliyet Divanından yapılan yazılı açıklamaya göre Kral Abdullah, Suudi Arabistan'ın ardından ülkesini ziyaret eden Lavrov'u başkent Amman'daki Hüseyniye Sarayı'nda kabul etti.
Kral Abdullah - 10.9.2017
Japonya Dışişleri Bakanı Kono Ürdün'de
Resmi temaslarda bulunmak üzere Ürdün'e gelen Japonya Dışişleri Bakanı Taro Kono'nun Kral Abdullah ve Ürdünlü mevkidaşı Eymen es-Safadi ile iki ayrı görüşme gerçekleştirdiği bildirildi.
Kral Abdullah - 9.9.2017
Dev Konteyner Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti
Alınan bilgiye göre, İzmit Limanı'na gitmek üzere Suudi Arabistan'ın Kral Abdullah Limanı'ndan yola çıkarılan 366 metrelik ve 151 bin 559 grostonluk gemiye, boğazdan geçişi sırasında Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait "Kurtarma-4" ve "Kurtarma-9" römorkörleri refakat etti.
Kral Abdullah - 1.9.2017
Ürdün Kralı'nın Ultra Lüks Yatı Marmaris'te
ÜRDÜN Kralı Abdullah'ın ultra lüks yatı 'Sarafsa', Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki gümrüklü limanına demirledi. Yatta, Kral Abdullah ve Kraliçe Rania'nın akrabalarının bulunduğu öğrenildi.
Kral Abdullah - 1.9.2017
Dha Yurt Bülteni-19
Görüntü dökümü ----------------------- -Bağlanan boğanın ip ve zinciri koparması -Boğanın şehir merkezinde dolaşması -Çevredekilerin kaçması -Sahibi Özgür Demiray'ın çevredekileri uyarması -Belediye ekiplerinin uyuşturucu iğne atması -Boğanın ana yola çıkması -Boğanın yere yığılması -Boğanın kesilmesi -Erdal Terzi ile röportaj Süre: 7.00 Boyut:  215 MB Haber-Kamera: Sinan KABATEPE/EREĞLİ(Zonguldak), ================================================ 4)ÜRDÜN KRALI'NIN ULTRA LÜKS YATI MARMARİS'TE ÜRDÜN Kralı Abdullah'ın ultra lüks yatı 'Sarafsa', Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki gümrüklü limanına demirledi. Yatta, Kral Abdullah ve Kraliçe Rania'nın akrabalarının bulunduğu öğrenildi.
Kral Abdullah - 30.8.2017
Ürdün Kralı'nın Eniştesinin İngiltere'den İadesi Talebi
Ürdün'de yolsuzlukla suçlanan Kral Abdullah'ın eniştesi ve eski Fosfat Madeni Şirketi Başkanı Velid el-Kurdi'nin İngiltere'den iadesi talebiyle yasal işlemlerin başlatıldığı bildirildi.
Kral Abdullah - 22.8.2017
Türkiye-Ürdün Ortak Bildirisi
Suriye'ye komşu olan ve bu ülkedeki krizin yansımalarından en fazla etkilenen iki ülke arasında yapılan görüşmelerde, mülteci krizi ve iki ülkenin tüm dünya adına omuzladıkları ağır yüklerin gündeme geldiği belirtilen bildiride, şu ifadelere yer verildi: "Taraflar, sınırdaş ülkelerin mülteci krizinden kaynaklanan ekonomik, toplumsal ve güvenlik baskılarıyla başa çıkabilmelerini teminen uluslararası toplumca verilen desteğin seviyesinin yükseltilmesine ve artırılmasına ihtiyaç duyulduğunu vurgulamıştır. Kral Abdullah ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, her iki ülkeyi ilgilendiren bazı bölgesel ve uluslararası meselelerle bölge ülkelerine dönük temel sınamaları görüşmüştür.
Kral Abdullah - 21.8.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün'de
"Kardeşim Kral Abdullah'a nazik daveti için ayrıca şahsım, ülkem olarak teşekkür ediyorum.
Kral Abdullah - 21.8.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ürdün'de Resmi Törenle Karşılandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün'de Kral Abdullah tarafından resmi törenle karşılandı.
Kral Abdullah - 21.8.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ürdün'de Resmi Törenle Karşılandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün'de Kral Abdullah tarafından resmi törenle karşılandı.
Kral Abdullah - 21.8.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ürdün'e Gitti
Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz nasıl 3 milyon Suriyeli mülteciye ev sahipliği yapıyorsak Ürdün de bu süreç içerisinde yaklaşık 1 milyon Suriyeli mülteciye ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla bu ülkenin yaşadığı sosyal, siyasal ve ekonomik zorlukları çok iyi anlıyoruz. Komşusu olduğumuz Suriye'nin ve Irak'ın toprak bütünlüğüne büyük önem veriyoruz. Ürdün'ün de bu bağlamda gelişmeleri yakından takip ettiğini, bizimle aynı endişeleri paylaştığını gayet iyi biliyorum. Bu ziyaret vesilesiyle her iki ülkedeki gelişmeleri, Kral Abdullah ile ele alma imkanı bulacağız.
Kral Abdullah - 21.8.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ürdün Ziyareti
Ürdünlü siyasi uzmanlar, Kral Abdullah'ın davetiyle iki ülke arasındaki ilişkilerin 70'inci yılında gerçekleşecek ziyareti AA muhabirine değerlendirdi.
Kral Abdullah - 8.8.2017
Filistin Devlet Başkanlığına İsrailli Gazetecilerin Alınmasına Tepki
Sendikadan yapılan açıklamada, resmi temaslarda bulunmak üzere Batı Şeria'nın Ramallah kentine gelen Kral Abdullah ile Abbas'ın dün yaptığı görüşmeyi takip etmek için İsrailli gazetecilerin Devlet Başkanlığı binasına alınmasına tepki gösterildi.
Kral Abdullah - 7.8.2017
Ürdün Kralı 2. Abdullah'ın Ramallah Ziyareti
Ürdün Haber Ajansı PETRA'ya göre, Kral Abdullah ile Abbas'ın görüşmesinde, Ortadoğu barış süreci, Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlaller ve Ürdün'ün Kudüs'teki vakıflar üzerinde sahip olduğu himaye yetkisi ele alındı.
Kral Abdullah - 7.8.2017
Ürdün Kralı 2.abdullah Filistin'de
Beş yıl aradan sonra helikopterle Ramalah'a gelen Kral Abdullah, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ve diğer Filistinli üst düzey yetkililer tarafından karşılandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kral Abdullah Haberleri | Kral Abdullah Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Kral Abdullah haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kral Abdullah kimdir, hayatı ve biyografisi. Ürdün Kralı Abdullah, Kazakistan Devlet Başkanı Nazarbayev ile Görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 01:50:04. #1.15#
title