KPSS'de 3. oturum heyecanı - Haberler
Haberi Paylaş

KPSS'de 3. oturum heyecanı

İhlas Haber Ajansı / Selim Bayraktar - Haberler | Güncel

KPSS'de 3. oturum heyecanı Adaylar sınavda, aileleri bahçede ter döktü Kamu Personel Seçme Sınavı A grubu ve öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının son oturumu bugün gerçekleşiyor.

Kpss'de 3. oturum heyecanı

Adaylar sınavda, aileleri bahçede ter döktü

İSTANBUL - Kamu Personel Seçme Sınavı A grubu ve öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının son oturumu bugün gerçekleşiyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren sınava girecekleri bina önünde hazır bulunan adayların 3. oturum heyecanı 10.15'te başladı.

Başvuruları 28 Mayıs - 14 Haziran'da tamamlanan 2021 KPSS A grubu sınavlarının son oturumu bugün tamamlanıyor. KPSS adayları, 1 Ağustos'ta gerçekleşen Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri sınavlarından sonra 7-8 Ağustos'ta da Alan Bilgisi sınavları için ter döküyor.

2021 KPSS Alan Bilgisi sınavlarının 1. ve 2. oturumları 7 Ağustos'ta gerçekleşti. KPSS Alan Bilgisi 1. oturumunda Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü adayları, sabah saat 10.15'te kendilerine çoktan seçmeli yöneltilen 120 soruyu 150 dakikada cevaplandırdı.

Bugün adaylar 3. oturuma giriyor

KPSS Alan Bilgisi sınavları 3. oturumunda İşletme, Muhasebe, İstatistik bölümü adaylarından çoktan seçmeli 120 soruyu 160 dakikada cevaplaması bekleniyor. Sınava giren adaylar saat 10.15'te başlayan sınavda ter dökmeye başladı.

Adaylar içerde, aileleri dışarıda ter döktü

Sınava giren adayların ailelerinin de sınav salonunun dışında ter döktüğü, bazı ailelerin ise çocuklarını beklerken örgü ördüğü görüldü.

KPSS'de 3. oturum heyecanı

KPSS'de 3. oturum heyecanı

KPSS'de 3. oturum heyecanı

İhlas Haber Ajansı / Selim Bayraktar - Son Dakika Haberleri

Alan Bilgisi, Mayıs, Kamu, KPSS, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title