Köylere Hizmet Götürme Birliği'nde 2014 Bütçesi Onaylandı

Köylere Hizmet Götürme Birliği'nde 2014 Bütçesi Onaylandı

Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme toplantısında 2014 yılı bütçesi onaylandı.

Köylere Hizmet Götürme Birliği'nde 2014 Bütçesi Onaylandı

Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme toplantısında 2014 yılı bütçesi onaylandı. Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme, Çevre, Kültür Ve Turizm Birliği Olağan Meclis Toplantısı Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında gerçekleştirildi.


    Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Birlik Müdürü Bayram Akçay, İl Genel Meclisi üyeleri Naim Ağaç, Muammer Taş, Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Sebat Turan ve 60 köy muhtarı ile birlik görevlisi Zeynel Abidin Keleş katıldı.


    Toplantının açılışında konuşan Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe, toplantının temel amacının yaz ayları boyunca yapılan işlerle ilgili köy muhtarlarını bilgilendirmek olduğunu söyledi. Çok iş yapılan bir hizmet dönemi geçirdiklerini kaydeden Vali Yardımcısı Karatepe, “Hedefimiz hep dört dörtlük iş çıkarmak ve hedeflenen amaçlara ulaşmak. Genel hatlarıyla verimli bir yıl olduğunu düşünüyorum. Bazı eksikliklerimiz olmakla beraber birçok alanlarda sizlerin de desteği ile çok iyi işler çıkardık.” dedi.


    Toplantıda daha sonra 2013 yılı çalışma raporu ve 2014 yılı birlik bütçeleri görüşülerek mevcudun oy birliği ile karar bağlandı.


    Toplantının dilek ve temenni bölümünde söz alan köy muhtarları, iş sezonu boyunca karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerilerini aktarma fırsatı bulurken İl Genel Meclisi üyeleri Naim Ağaç ve Muammer Taş da birer konuşma yaparak yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: CİHAN