KöylerarasI Futbol TurnuvasınIn Kura Çekimi Yapıldı
Haberler » Güncel » KöylerarasI Futbol TurnuvasınIn Kura Çekimi Yapıldı - Haber

KöylerarasI Futbol TurnuvasınIn Kura Çekimi Yapıldı

Tarsus Belediye Başkanlığınca geleneksel hale getirilen ve bölgenin en büyük futbol turnuvası olan Köylerarası Futbol Turnuvası'nın kura çekimi yapıldı.

KöylerarasI Futbol TurnuvasınIn Kura Çekimi Yapıldı

Bu 12'ncisi düzenlenen turnuvaya katılan 22 takım 4 grupta mücadele edecek.

Belediye tesisleri Yeşil Salonunda düzenlenen kura çekimine Belediye Başkan Yardımcısı Behçet Sarı, tertip komitesi üyeleri ve köy takımlarının temsilcileri katıldı.

Kura çekimi öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Behçet Sarı, 12 yıldır düzenlenen futbol turnuvası sayesinde köyler arasında birlik ve dayanışmanın pekiştiğini söyledi.

Köylerarası futbol turnuvasının bölgenin en büyük futbol organizasyonu olduğunu belirten Sarı, turnuvanın centilmenlik, barış ve dayanışma içerisinde geçmesini diledi.

Sarı, "Amacımız burada centilmence barış ve kardeşlik içerisinde birlik ve beraberliği sağlamaktır. ile bu kardeşliğin çok iyi gerçekleştiğini biliyoruz. Belediyemiz yıllardır böyle bir çalışmanın içerisindedir ve bunu devam ettirmektedir.

Tüm takımlara başarılar diliyor, maçların centilmenlik içerisinde gerçekleşmesini ve futbolcuların buna azami dikkat etmesini istiyoruz" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanlığı Köyler arası Futbol Turnuvası 4 Mayıs 2012 Cuma günü saat 16.00'da 100. Yıl Faruk Sodan Futbol Sahasında Boğazpınarı ile Dedeler köy takımlarının maçı ile başlayacak.

Turnuva sonunda dereceye giren ve şampiyon takıma kupa, madalya ve 1.500,00 TL, 2. olan takıma kupa, madalya ve 1.000,00 TL, 3. olan takıma kupa, madalya ve 500,00 TL ve centilmen takıma ise kupa ile 500,00 TL para ödülü verilecek.

Tüm maçlar, belediye tarafından yaptırılan 7 çim sahada oynanacak.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler