Kourtney Kardashian, Kendall Jenner'ın Yatak Odasına Dalınca İlginç Anlar Yaşandı

Kourtney Kardashian, Kendall Jenner'ın Yatak Odasına Dalınca İlginç Anlar Yaşandı

Kim Kardashian ve eşi Kanye West'in Noel partisinin sabahında ilginç anlar yaşandı. Kourtney Kardashian, kardeşi model Kendall Jenner'ın yatak odasına daldı.

Kim Kardashian ve eşi Kanye West'in Noel partisinin sabahında ilginç anlar yaşandı. Kourtney Kardashian kardeşi model Kendall Jenner'ın yatak odasına daldı.

MİLYON DOLARLIK PARTİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Kim Kardashian ve eşi Kanye West, Los Angeles'taki malikanelerinde milyon dolarlık bir partiye ev sahipliği yaptı. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, anneleri Kris Kardashian'ın katıldığı aile partisine ayrıca, yakın dostları Paris Hilton, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ve John Leggend gibi isimler de geldi. Gece boyunca doyasıya eğlenen ve parti için özel olarak getirilen kar makinasının ürettiği karlarda kayan ünlü isimler büyük partinin sabahında da çam ağacının altına bırakılmış hediyeleri açtı.

BİRDEN ODASINA DALDI

Noel kutlamasının sabahında elinde cep telefonuyla davetlilerin odasına dalan Kourtney Kardashian o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Kourtney'nin girdiği odalardan biri de Kendall'ın olunca ortaya son derece ilginç bir görüntü çıktı. Elinde cep telefonuyla yatağında uzanan Kendall, Kourtney'nin 'Noel baba gelmiş' sözüyle neye uğradığını şaşırırken uyku sersemi bir halde yataktan kalkmaya çalışırken görülüyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.