Köşk Trafiğinde 'Vecdi Gönül' İsmi

Köşk Trafiğinde 'Vecdi Gönül' İsmi

Cumhurbaşkanlığı Seçim Sürecindeki Yoğun Trafik Bugün Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün Adını Öne Çıkardı. Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'dan sonra, Vecdi Gönül Yoğun Biçimde Konuşulmaya Başlandı.

Köşk Trafiğinde 'Vecdi Gönül' İsmi

Cumhurbaşkanlığı seçim sürecindeki yoğun trafik bugün akşam saatlerinde yoğun biçimde Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün adını ortaya çıkardı.

Hafta sonunda AKP adayı olarak Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun adının sıkça geçtiği kulislerde bugün, Köşk adaylığı konusunda Vecdi Gönül ismi ön plana çıktı.

Meclis Başkanı Arınç'ın sabah saatlerinde Başbakan Erdoğan'la görüşeceğini söylemesinin ardından gözler, bu görüşmeye çevrildi. 17.30'da başlayan görüşme, 1 saat 7 dakika sürdü. Görüşmenin ardından Erdoğan, Meclis Başkanı ile aralarında uzlaşma sorunu olmadığını dile getirdi. Bu sıralarda kulislerde köşk adaylığı için daha önce de adı geçen Milli Savunma Bakanı Gönül, AKP'nin 11'inci Cumhurbaşkanı adayı olarak sıkça konuşulmaya başladı. Ankara'daki yoğun trafikte, ismi kuvvetli biçimde aday gösterileceği şeklinde geçen Gönül, Nimet Çubukçu üzerine odaklanan dikkatleri üzerine çekti.(ANKA)