Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü GÜMÜŞHANE

Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü GÜMÜŞHANE

Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel
Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü   GÜMÜŞHANE

Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü
GÜMÜŞHANE

Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü - GÜMÜŞHANE

Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Demir'in ölümü

- Trafik kazasında hayatını kaybeden Uzm. Dr. Sevgin Demir için Halk Sağlığı Müdürlüğü önünde tören düzenlendi

GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane'de trafik kazasında hayatını kaybeden Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sezgin Demir için tören düzenlendi.

Gümüşhane Halk Sağlığı Müdürlüğü önündeki törene Demir'in annesi Şükriye, ablası Ayten, ağabeyi Ayhan ve dayısı Münür Demir'in yanı sıra Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Köse Kaymakamı Arif Karaman, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, Sağlık Müdürü Emre Boşnak, Halk Sağlığı Müdürü Engin Pehlivan ve çalışma arkadaşları katıldı.

Törende konuşan Vali Mayda, Demir ailesine sabır dileyerek, ''4 yılı aşkın süredir hastalarımıza hizmet eden bir kardeşimizi kaybettik. Trafik kazası takdiri ilahi. Buna diyebilecek bir şeyimiz yok. Kutsal bir görevi vardı. Hastalarla bire bir ilgilenirdi. İnşallah ahirette iyi bir durumda olacağına biz inanıyoruz. Biz kendisine Allah'tan rahmet diliyoruz'' dedi.

Mayda'nın konuşmasının ardından İl Müftüsü Süleyman Aktaş, dua etti. Demir'in cenazesi, memleketi Trabzon'a gönderildi.

Öte yandan, acılı anne Şükriye Demir, tören boyunca oğlunun tabutu başında gözyaşlarını tutamadı.

İstanbul'da geçirdiği yıllık iznin ardından dün gece geldiği Trabzon Havalimanı'ndan, 29 DK 663 plakalı otomobiliyle Köse'ye dönmek üzere yola çıkan ancak sabah mesaisine gelmemesi üzerine kaybolduğu anlaşılan Demir için İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile jandarma ekiplerince arama çalışması başlatılmıştı. Trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği tespit edilen Demir'in cesedi, Trabzon-Gümüşhane kara yolunun İkisu mevkisinde Harşit Çayı kenarında otomobilinin yanında bulunmuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title