Körfez Saadet'ten Köylere Ziyaret

Körfez Saadet'ten Köylere Ziyaret
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Sarıdoğan, '12 Haziranda Gidecek ve Yeniden Milletimizin Derdine Derman Olan, Onların Yüzünü Güldüren Saadet Partisi Milletimizce İş Başına Getirilecektir' Dedi

Körfez Saadet Partisi İlçe Başkanı Sarıdoğan, '12 Haziranda gidecek ve yeniden milletimizin derdine derman olan, onların yüzünü güldüren Saadet Partisi milletimizce iş başına getirilecektir' dedi.

Sarıdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Sevindikli, Naipli, Karayakuplu ve Şemsettin köylerine giderek vatandaşlarla sohbet etti.

Sarıdoğan, yaptığı konuşmada, her kesimin olduğu gibi köylünün de derdine çare olduklarını, buğdayın ithalatını durduracaklarını, dışarıdan ithal etin gelmesine engel olacaklarını belirtti. 'Mutlaka üreten bir Türkiye olmamız gerekiyor' diyen Sarıdoğan, şunları kaydetti:

'Müslüman Türk halkına hastalıklı hayvanları getirerek etini yedirenler, kesilmiş gelen etlerin ne eti olduğunu bilmeden bize zorla yediren zihniyetler, 12 Haziranda gidecek ve yeniden milletimizin derdine derman olan, onların yüzünü güldüren Saadet Partisi milletimizce iş başına getirilecektir. Biz de her zaman olduğu gibi bu seçimde de seferberlik halinde çalışacağız. Saadet Partisi her zaman köylünün, çiftçinin derdine çare olabilen, çözüm sunan, iktidar dönemlerinde köylülerin yüzünü güldüren tek siyasi partidir. Genel seçimlerde köylü vatandaşlarımızın Saadet Partisi'ne tam destek vermelerini istiyoruz. Köylü borç batağında, tarlasını yok pahasına bankalara borçlarını ödemek için satmak zorunda kalmış. Köylünün ürünleri para etmez olmuş. Bundan dolayı köylü ekim yapamamaktadır. Köylerden şehre göç devam etmektedir. Eğer köylü kalkınacaksa mutlaka tersine göçün başlaması, köylünün yeniden üretir hale gelmesi gerekiyor.'

(VLK-FTH-NÖZ) - KOCAELİ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title