Murat Güngör Köpek Eğitmeni İstanbul

Murat Güngör Köpek Eğitmeni İstanbul

İnsanlık tarihi boyunca insanların en yakın dostu olan köpeklerin bizden bekledikleri sadece barınma ve beslenme değildir.

25.03.2018 23:55 | Son Güncelleme: 26.03.2018 00:58

Murat Güngör Köpek Eğitmeni İstanbul

İnsanlık tarihi boyunca insanların en yakın dostu olan köpeklerin bizden bekledikleri sadece barınma ve beslenme değildir. Aynı zamanda sosyal olarak da onlara karşı sorumluluklarımız vardır.

Ülkemizde günde güne köpek sahiplenme oranı artmaktadır. Bundan dolayı köpek eğitmenliğine duyulan ihtiyaçta aynı şekilde artış göstermektedir. Köpek eğitmenliği yapacak olan kişilerin konu hakkında uzman olmaları gerekmektedir. Köpek eğitmenleri genel olarak köpekleri insan hayatına daha uygun bir hale getirmektedirler.

Günümüzde en popüler evcil hayvan türü olan köpekler ile ilişkimiz yüzyıllardır sürmektedir, insanlığın sadık dostları artık hayatımızda sadece görev ya da iş köpeği olarak yer almamakta sadece aile köpeği olarak da beslenme oranı artmaktadır. Murat Güngör, İstanbul ve Türkiye nin en meşhur köpek eğitmenleri arasında yer almaktadır. İstanbul un Beykoz ilçesinde hizmetini sürdüren Murat Güngör ülkenin tamamında talep almaktadır.

Köpek eğitmenliği kariyerine 2010 yılında Samsun da başlamış olan Murat Güngör, erken yaşta Samsundan ayrılıp İstanbul a gelmiştir. Çünkü Samsun da öğrenebileceği şeylerin sınırlı olduğunu düşünmektedir. Çocukluğundan itibaren köpeklere çok fazla ilgi duyan Murat Güngör bu alanda kendini geliştirmek için alanında uzman pek çok köpek eğitmeni ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

Köpeklere çok fazla ilgi duyan ve sevgi besleyen Murat Güngör, kendini geliştirmek için geldiği İstanbul da pek çok köpek ırkına eğitim verme şansı yakalamış ve erken yaşlarda köpek eğitmenliği ile alakalı pek çok bilgi edinmiştir. Günümüzde profesyonel olarak köpek eğitmenliği yapan ve ülkenin pek çok tarafında bilinirliği yüksek olan Murat Güngör ülkenin en genç köpek eğitmeni olma başarısı göstermiştir.

Elde ettiği köpek eğitmenliği tecrübeleri ile köpek sahiplerine ve köpeklere en iyi çözümleri sunan Güngör eğitimlerinde %100 başarı istatistiğini yakalamıştır. Ülkemizde pek çok ünlü ismin köpeğine köpek eğitimi sunarak köpeklerinin insan hayatına alışmasına yardımcı olmuştur.

Mesleğe ilk adım attığı yıl olan 2010 yılından bu güne kadar 1000 in üzerinde köpeğe eğitim veren ve neredeyse tüm köpek ırklarını yakından tanıyan köpek eğitmeni Murat Güngör şuanda en başarı köpek eğitmenleri arasında yer almaktadır. Köpek eğitimi konusunda en zorlu köpek ırklarını başarıyla eğiten ve bu başarısı ile ünlenen Murat Güngör köpek eğitimi konusunda köpek sahiplerine eğitimi ertelememeleri konusunda uyarı yapmaktadır. Ayrıca kendi web sitesi olan www.muratgungork9.com adresinde de değerli köpek sahiplerine önemli bilgiler sunmaktadır. İlgili web sayfasında köpek eğitimi, köpek eğitmenliği gibi konularda aydınlatıcı bilgiler yer almaktadır.

Çocukluk hayali olan köpek eğitmenliği kariyerini başarılı bir şekilde sürdüren Murat Güngör günümüzde ülkemizde yer alan en başarılı köpek eğitmenleri arasında yer bulmuş ve bu başarıyı en erken elde eden Köpek eğitmeni olarak tarihe geçmiştir. Köpek eğitmenliği dışarıdan kolay ve zahmetsiz olarak gözlemleniyor olsa da işin içine girince işlerin çok zor olduğu anlaşılıyor. Köpek eğitmenliği yapan insanların sabırlı olmaları gerektiğini belirten Güngör, köpek eğitmenliği konusunda kariyer düşünen insanlara sevgi dolu ve sabırlı olmaları gerektiğini söylüyor.

2010 yılında başladığı kariyerine tüm hızıyla devam eden Murat Güngör ün hedefleri arasında tüm köpek sahiplerini bilinçlendirme ve ülkede ki tüm köpek – sahip ilişkilerinin daha sağlıklı olmasını sağlamak yer almaktadır.

Murat Güngör ve Sunduğu Hizmetler

Köpekler, biz insanların en sadık dostlarıdır. Bizden beklentileri sadece barınma, beslenme değildir onlara sosyal olarak da iyi şartlar sunmalıyız. Bir köpek sahiplenmeden önce mutlaka köpeğin hayatınız için uygun olduğundan emin olun. Aksi halde sizde köpekte son derece mutsuz olacaktır. Köpeklerin mutluluğu için egzersiz, oyun ve aktiviteleri ertelenmemesi gerekmektedir. Bunların yanında iletişimin güçlü olması için köpek eğitimi almaları gerekir.

Profesyonel köpek eğitmeni Murat Güngör siz değerli köpek sahiplerine farklı konularda köpek eğitimi hizmetleri sunmaktadırlar. Farklı köpek eğitimleri konusunda başarı elde etmiş olan Murat Güngör ün sunduğu eğitimler; Tuvalet eğitimi, Yavru köpek eğitimi, Temel itaat eğitimi, İleri itaat eğitimi, Köpek oteli, Evde köpek eğitimi, Köpek temini, Pet taksi ve Aktör köpek eğitimi şeklindedir. Murat Güngör ün sunduğu eğitimler sonucunda pek çok köpek sahibi hizmetlerden memnun kaldığını dile getirmektedir.

Yetişkin Köpek Tuvalet Eğitimi

Yetişkin köpek tuvalet eğitimi, yavru köpek tuvalet eğitiminden biraz daha zor olsa da bu eğitim türünde de Murat Güngör ün başarı oranı yüksektir. Köpek tuvalet eğitimi konusunda köpek sahiplerine sabırlı olmalarını öneren Güngör eğitimler boyunca sabırlı ve sevgi dolu olunmalıdır yorumunu yapmaktadır.

Yavru köpek eğitimi

Yavrunun doğumu anında başlayan bu eğitim türü ile köpeğin öğrenme, sahibiyle iletişim kurma gibi becerileri gelişmektedir. Tüm eğitim aşamalarında köpeğe dostça, sabırlı ve sevgi dolu bir yaklaşım sergilemek gerekir.

Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi


Murat Güngör e gelen köpek eğitimi talepleri arasında en popüleri olan eğitim türüdür. Yavru köpeklerin tuvalet eğitimi alması gelecek dönemlerde diğer eğitim türlerinde de başarılı olmasını sağlayacak şeklinde konuya yorumunu yapan Güngör, Eğitimleri direk olarak kendi uygulamakta ve kendi yöntemleri ile %100 başarı elde etmektedir.

Temel itaat eğitimi


Köpek itaat eğitiminin ilk aşamasıdır. Bu eğitim türü en popüler köpek eğitim türlerindendir. Köpeklerin sahibi ile ilişkisinin sağlıklı olması için çok önemlidir. Temel itaat eğitimi diğer eğitim türleri için anahtar etkisi gösterir. Bu eğitim türünü başarı ile alan köpek diğer eğitim türlerini de başarı ile almaktadır. Temel itaat eğitimi, algısı farklı olan köpeklerin bizleri anlamalarına, komutlarımıza tepkiler vermelerini sağlayacaktır. Genel olarak 4 hafta sürmektedir.

İleri İtaat Eğitimi


Temel İtaat Eğitimi alan köpeklerin aslında aynı eğitimleri tasmasız olarak almasının sağladığı eğitim türüne verilen isim ileri itaat eğitimidir. Bu eğitim türü ile köpek sahibiyle daha iyi bir ilişki içerisinde olur. Bu eğitim türü 9-12 ay sürebilir. Zorlu bir eğitim türüdür.

Evde Köpek Eğitimi


Murat Güngör evde köpek eğitimi hakkında tüm detayları siz değerli köpek sahiplerine aktarmakta eğitim sürecini sizin vasıtanızla yakından takip etmektedir. Tüm eğitim süreci boyunca sizleri ayrıntılı olarak bilgilendirmektedir.

Köpek Oteli Hizmeti


İstanbul da evcil köpek sayısı arttığı için köpeklere özel sunulan hizmetlere de ihtiyaç günden güne artmaktadır. Köpekler çoğu zaman seyahatlerimizde bize eşlik edemezler bundan dolayı köpek oteli ya da köpek pansiyonu olarak isimlendirilen hizmetlere ihtiyaç duyulur. Murat Güngör hali hazır köpek eğitimi sunduğundan dolayı bu hizmetle birlikte köpek oteli hizmeti de sunmaktadır.

Pet Taksi (Evcil Hayvan Transferi)


Evcil hayvanlarla beraber otobüs yolculuğu yapmak çok zor olacağı için Pet Taksi olarak isimlendirilen köpekleri özel olarak transfer edilmesini sağlayan bir hizmet türü de bulunmaktadır. Murat Güngör ün sunduğu bu hizmet ile köpekleriniz sorunsuz bir şekilde transfer edilebilir.

Aktör Köpek (Oyuncu Köpek)


Film ya da dizilerde oynaması için köpek aktör arayışı içindeyseniz. Murat Güngör ün firması ile iletişim kurmalısınız. Sektörde pek çok kez aktör köpek hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Murat Güngör ün sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak ya da talepte bulunmak için www.muratgungork9.com isimli web sayfasında yer alan bilgilerle iletişim kurabilirsiniz.

Murat Güngör Köpek Eğitmeni İstanbul
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title