Otomobilin Çarpıp Kaçtığı Kadının Bacağı Koptu, Ekipler Zamanla Yarıştı

Otomobilin Çarpıp Kaçtığı Kadının Bacağı Koptu, Ekipler Zamanla Yarıştı

Elazığ'da aracın çarpıp kaçtığı kadının bacağı koptu, sağlık ekiplerinin zamanla yarışıp hastaneye yetiştirdiği kadın kurtarılamadı.

Elazığ'da insalık ölmüş dedirten bir olay yaşandı. Aracıyla bir kadına çarpan sürücü, olay yerinden kaçtı. Kadının bacağı koptu, sağlık ekiplerinin zamanla yarışıp hastaneye yetiştirdiği kadın iki kez kalp masajı ile hayata döndürüldü ancak üçüncü kalbi duruşunda hayatını kaybetti.

KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMEK İSTERKEN ARAÇ ÇARPIP KAÇTI

Kaza, Elazığ - Diyarbakır yolunun 10. kilometresinde Kuyulu mevkiinde meydana geldi. Suriye uyruklu 21 yaşındaki Delal Omar isimli kadın karşıdan karşıya geçmek isterken, Elazığ istikametine seyir halinde olan bir araç çarpıp kaçtı.Çarpmanın etkisiyle refüje savrulan kadının sol bacağı koptu.

KADININ KOPAN BACAĞI İÇİN ZAMANLA YARIŞTILAR

Kazayı görenlerin haber vermesiyle birlikte olay yerine ambulansla sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan kadın ve kopan bacağı ambulansa alındı.Bir taraftan yaralıya müdahale eden ekipler, diğer taraftan da kopan bacağın zamanında yerine dikilmesi için Fırat Üniversitesi Hastanesine bilgi verdi.

ÜÇÜNCÜ KEZ KALBİ DURAN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

Zamanla yarışıp hastaneye yetiştirilen genç kadının duran kalbi iki kez çalıştırıldı ancak üçüncü kez yine durdu. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen genç kadın hayatını kaybetti.

POLİS KAÇAN SÜRÜCÜNÜN PEŞİNDE

Öte yandan kaçan sürücünün yakalanması için Jandarma ve polis ekipleri çalışma başlattı.
Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.