Kooperatif Başkanı, Güven Tazeledi - Haberler
Haberi Paylaş

Kooperatif Başkanı, Güven Tazeledi

CHA - Haberler | Yerel
Kooperatif Başkanı, Güven Tazeledi

Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 2012 yılı mali genel kurulu gerçekleşti.

Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 2012 yılı mali genel kurulu gerçekleşti. Kooperatif ortaklarının güvenoyunu alan Başkan Adnan Konaş, kooperatifin bugünlere gelmesinde en büyük etkenin ortaklar olduğunu söyledi.

Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 2012 ylı mali genel kurulu İslam Vakfı Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Samsun- Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Metin Genççakır'ın divan başkanlığını yaptığı mali kurulda faaliyet, denetim ve mali raporlar okunduktan sonra oy birliği ile ibra edildi.

Raporların ibra edilmesinin ardından bir teşekkür konuşması yapan Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adnan Konaş, "2002 yılında kooperatifimizi kurduğumuzda bir odada iki kişi çalışıyorduk. Bugün 1. sınıf kooperatifler arasında yar alıyorsak, en büyük sebep ortaklarımızdır. Ortaklarımızın verdiği yetki ile kooperatifimize bir hizmet binası kazandırdık. Hizmet binamız bitmiştir. En kısa süre içinde hizmete açacağız. Kongreye katılan kredi kefalet kooperatifi başkanlarına ve ortaklarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Samsun-Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Metin Genççakır da yaptığı konuşmada, Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin bölgedeki 1. sınıf kooperatifler arasında yer aldığını belirterek, "Başkanımız Adnan Konaş ve personeli esnaf ve sanatkara sundukları iyi hizmetle kooperatifimizi Türkiye'deki sayılı kooperatifler arasına sokmuşlardır. Kendilerine esnaf ve sanatkar adına teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Genel Kurula ayrıca Ticaret İl Müdürü Mustafa Kocaman, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Samsun ESOB Başkanvekili Ali Rıza Kısa, Samsun, Kuyumcular Odası Başkanı Tevfik Sönmez, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Terziler Odası Başkanı Turgay Karadeniz, Anahtarcılar Odası Başkanı İsmail Mutlu, Terme Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nihat Şahane, Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan, Asarcık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Recep Demirtaş, Çarşamba Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mithat Özcan, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu, Çarşamba Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fikret Çankaya ile kooperatif ortakları katıldı.

Genel kurulun ardından kooperatif ortaklarına yönetim kurulu tarafından yemek verildi.

Kooperatif Başkanı, Güven Tazeledi

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title