Konyaspor, Sivasspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Konyaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 10. Haftasında Kendi Sahasında Oynayacağı Sivasspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Konyaspor, Sivasspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Konyaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 10. haftasında kendi sahasında oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Tatlıcak M. Tevfik Lav Tesisleri'nde Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmanda Yeşil-beyazlı futbolcular, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda 5'e 2 pas çalışması yaptı. Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Teknik Direktör Ünal Karaman, Sivasspor maçında galibiyet hedeflediklerini belirterek, "Başarılı günler bizi bekliyor. Bunun başlangıcının da Sivasspor maçı olmasını istiyoruz. Sivasspor'u, hem saha içinde gösterdikleri mücadele olsun hem de

saha dışında ülkemizin içinde bulunduğu durumu en iyi şekilde izah eder durumda oldukları için tebrik ediyorum. Konya'da gayet misafirperver bir şekilde karşılanacaklar. Arzu ettikleri herşey sağlanacaktır. Daha sonra sahaya çıkıp dostça mücadele edeceğiz. Bu mücadele sonunda kazanan tarafın bizim takım olmasını istiyorum" dedi.

Lig lider olan Sivasspor'u bu konumundan dolayı tebrik ettiğini söyleyen Karaman, "Maçtan sonra Bülent kardeşimle görüştük ve tebriklerimi ilettim. Gerçekten gurur duyulacak bir mücadele sergiliyorlar. Biz de bir Anadolu insanı olarak ortaya konulan mücadeleden çok mutlu oluyoruz. Önümüzdeki günlerde tebrik telefonları bizim tarafımıza doğru gelecektir. Biz de o zirveyi kovayalayan bir ekip olma yolunda ilerleyeceğiz" diye konuştu.

(BÇ-FM-İY-OK-S)

Kaynak: İHA